Sivas nakliyat1993 yılından günden bugüne İstanbul’un ilçe ve semtlerinden, Sivas’ ın merkezi ve ilçelerine; Sivas nakliyat hizmeti sunmaktayız .Sivas’a olan nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tır, kırkayak, kamyon, kamyonet, parsiyel nakliyat hizmetlerini kendi filomuz ile Sunmaktayız.

Koli nakliyat

Ağır Nakliyat

Parsiyel Taşıma

Paletli Yük Nakliyatı,

Atölye ve Fabrika Nakliyatı,

İnşaat Malzemesi Nakliyatı,

Makine Parça ve Donanım Nakliyatı,

Tekstil Ürünleri Nakliyatı,

Mobilya Ürünleri Nakliyatı,

Fuar ve Stand Malzemeleri Nakliyatı,

Ses ve Işık Sistemleri Nakliyatı

hizmetlerini sunmaktayız.

Hizmet kalitesinden ödün vermeden, güvenilir ve uzman ekibiyle, uygun fiyat garantisiyle, nakliyat sektöründe yıllardır faaliyet gösteren firmamız;  Sivas nakliyat firmaları arasındaki söz sahibi konumunu korumaktadır.

Siz müşterilerimizin, yıllardır bizi tercih ediyor olmasının haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu konuda, sizlerin güvenini boşa çıkarmamak ve her geçen gün hizmet kalitemizi çok daha iyi seviyelere getirmek adına, yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, hizmetlerimizi geliştirme gayreti içindeyiz.

Sivas arası hizmet veren nakliyat & ambar firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Yeni model nakliyat araçlarımızla, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

 Sivas Nakliyat Fiyatları:Sivas nakliyat

İstanbul’dan Sivas’a veya Sivas’tan İstanbul’a şehirler arası nakliyat fiyatları; taşınacak olan yükün ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.

Firma yetkililerimiz, İstanbul Sivas şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda gerekli hesaplamaları yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliyat fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyatı yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyatı yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyatı yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyatı yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyat için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliyat türü (Tam yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyatı)

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliyat fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliyat hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurt içi ve Şehir içi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla irtibata geçip, yetkili departmanımızla görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsin.

Anahtar Kelimeler: sivas nakliyat, sivas nakliyat firmaları, sivas nakliyat şirketleri, sivas evden eve nakliyat, Sivas nakliyat ambarı, sivas nakliyat fiyatları