Kurulduğumuz günden beri nakliye sektöründe İstanbul Adana şehirler arası nakliye faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz..7/24 hizmet veren şirketimiz, İstanbul’dan Adana’ ya komple yük ve parça yük nakliye hizmetlerini,  öz malımız olan araç filomuzda bulunan son model;  kırkayak, tır ve kamyon araçlarımız ile nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

1993 kurulan firmamız, köklü bir aile şirketi olarak, uygun fiyat, sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir ilke ile İstanbul Adana şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktadır.

Adana nakliye, İstanbul Adana NakliyeBir sanayi kenti olan Adana’ da; zamanında ve hasarsız taşımacığa dikkat eden, üretici konumundaki atölye, kurumsal firmalar  ve fabrikalar,  mal nakliye ve dağıtım işlerinde, özellikle firmamızı tercih etmekteler. Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, komle ve parça yük taşımacığı yapan  Adana Nakliye Firmaları arasında daima ilk tercih edilen firma olmanın verdiği gururla, aynı hassassiyetle hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Vermiş olduğumuz nakliyat hizmetinin kalitesi, nakliye hizmeti veren birçok yerel Adana nakliye firması ve aracı firmalar tarafından da bilinmektedir. Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmetide firmamız araçlarıyla yapılmaktadır.

İstanbul Adana Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Adana şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak ürünün  ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz, Adana nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat / ölçü / ağırlık bilgileri doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparaknakliye maliyetleri ile ilgili, tarafınızı bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliye için tercih edilen tarih aralıkları
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajıAdana Nakliye - Adana Parsiyel Yük
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen tarih aralıkları
  • Talep ettiğiniz nakliye türü ( Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

İlgili birimimizle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana İlçelerine ;

Adana, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir’e nakliyat hizmeti verilmektedir.