Afyon Nakliye

1993 yılında kurulan, köklü bir aile şirketi olan firmamız; en uygun fiyat avantajı, sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir prensiple Afyon şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktadır.

Vermiş olduğumuz taşımacılık hizmetinin kalitesi, Afyon nakliye hizmeti veren bir çok yerel nakliye firması ve aracı nakliye firmaları tarafından da bilinmektedir. Taşımacılık şirketimizi  kullanan kurumsal firmalar, fabrika ve atölyelerin  referansı ve müşterilerimizin de memnuniyetiyle daima tercih sebebi olmaktayız.Altan Lojistik olarak Afyon Nakliye Firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Afyon Nakliye ve Afyon Parsiyel Yük

Komple ve parça yük taşımacılığında tüm Türkiye’ye taşımacılık yapan şirketimiz, İstanbul Afyon nakliyat olarak, İstanbul – Afyon arasında,  Afyon merkez ve ilçelerine hızlı, sigortalı ve güvenli bir nakliye hizmeti götürmektedir. Tır, kırkayak, kamyon ve kamyonetlerden oluşan kendimize ait araç filomuz, komple ve parça yük taşımacılığı için uygun olup 7/24 hizmete hazırdır. Profosyonel kadromuz, son teknoloji geniş araç filomuz, hızlı ve sigortalı nakliye hizmetlerimizle sektörde her zaman ilk tercihler arasındadır

Şehirler arası nakliye hizmetinde olduğu kadar, şehir içi nakliye hizmetlerimizde de önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Yük ve eşyaların taşınacağı mesafe ne kadar uzun veya kısa olursa olsun, işimize ve siz müşterilerimize olan saygımız sebebiyle, kendi yüklerimiz gibi özenle taşımaktayız.

 

AFYON ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİYAT BİLGİSİ

Afyon şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin kilo ve hacmine göre belirlenmektedir.Konusunda uzman yetkililerimiz, Afyon nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliyat maliyetleri ile ilgili sizlere en kısa sürede bilgi vereceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İlgili birimimizle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, tekstil, askılı ürün vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, makine, palet vb.)
  • Nakliye için tercih edilen tarihler
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Afyon ilçeleri ;Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Merkez, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut, nakliye hizmeti verilmektedir.