Alibeyköy nakliyeAlibeyköy Nakliye hizmetimiz İstanbul başta olmak Türkiye’nin her yerine taşımacılık hizmeti götürmektedir. Faaliyetlerimiz kapsamında şehir içi ve şehirler arası komple nakliye, parça yük nakliye hizmetlerini tır,kırkayak,kamyonet, kamyondan oluşan kendi geniş araç filomuz ile yapmaktayız.

Kendi öz malımız olan araç filomuz; 32 adet TIR, 23 adet kamyon, 12 adet kırkayak ve  kamyonetten oluşmaktadır. Yaptığımız nakliyat hizmetini kendi araçlarımızla en uygun ve güvenilir şekilde  gerçekleştirmekteyiz.

Alibeyköy’de üretici konumundaki atölye, fabrika ve kurumsal firmaların büyük bir çoğunluğu nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler. Müşterilerimizin memnuniyetiyle bizi  tercih etmeleriyle, Alibeyköy nakliye firmaları arasındaki her zaman bir adım öndeyiz.

Bizi tercih etmeniz için önemli nedenler bulunmaktadır. Güvenilir, daima hızlı ve sigortalı bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız, Altan Lojistik olarak  firmamız 7/24 hizmetinize hazırdır. Kurumsal bir aile şirketi olarak güvenebileceğiniz bir kurumdur.

Özellikle; güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve  hizmet kalitesi konusunda müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almamız en önemli referanslarımızı teşkil etmektedir.

Yapmış olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, Alibeyköy nakliye hizmeti veren birçok yerel Alibeyköy nakliyat firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bununla birlikte, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmetleri de  firmamız araçlarıyla yapılmaktadır.

Firmamız, yük taşıma hizmetini kendi öz mal araç fiolsu  ve personeli ile gerçekleştirmektedir. O yüzden, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konularında, nakliye komisyonculuğu yapan sektördeki diğer nakliye firmalarını kendimize rakip olarak görmemekteyiz.

Alibeyköy Nakliye fiyatıAlibeyköy Nakliye firmaları

Şehir içi ve şehirler arası nakliye malzemenin kilo ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ağırlık ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili size bilgi verecektir.

Bizimle iletişime geçmeden önce, daha net ve hızlı bilgi alabilmeniz için;

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüsü
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, parça vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme,tekstil, gıda, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen zaman aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Yukarıda yazılı olan bilgileri iletişim bölümünden tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları ve nakliye konusunda öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri“Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi özel filonuzu, ekip ve organizasyonunuzu kurmanıza, yatırım yapmanıza gerek kalmadan, talepleriniz doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz kapasitede ve tipte araçları, ekipman ve personeli sağlıyoruz.

Böylece, sabit yatırım külfetine katlanmanıza gerek kalmadan, mükemmel bir Yurtiçi ve Şehiriçi nakliye ve dağıtım hizmetine kavuşuyorsunuz.