ankara nakliye, ankara parsiyel nakliye, ankara nakliye fiyatlarıİstanbul Ankara nakliye hizmetimiz, Ankara merkez ilçelerinden ülkemizin tüm il ve ilçelerine  komple ve parça nakliye hizmetini kapsamaktadır. Ankara nakliye ve Ankara nakliye ambarı saklama ve taşıma hizmetlerini kendi öz malımız olan araç filosu ile yapmaktayız.  Tır, Kırkayak, Kamyon Büyük ve küçük araçlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz.

1993 yılından beri; en uygun fiyat , hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir prensiple, Ankara ili / ilçeleri ve civardaki şehirlerden, İstanbul Ankara nakliye başta olmak üzere, Ankara şehirlerarası taşımacılık  hizmeti sağlamaktayız.İstanbul Ankara nakliyat firması olarak makine ve ekipmanından tekstil ürünleri ve fuar ekipmanlarına, katı ve ambalajlı sıvı kimyasal ürünlerden hurda değeri olan presli presiz ürünlere ve daha birçoğuna kadar komple ve parça  yük taşımacılığı için bizimle irtibata geçebilirsiniz

 Nakliye işi, tecrübe gerektiren bir iştir. Kurumsal köklü bir aile şirketi olan Altan Lojistik, donanımlı  çalışanlarımız ile bu konuda güvenilir Ankara Nakliye Firmaları arasında her zaman ilk tercih edilen taşımacılık şirketidir. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Türkiye’nin her yerine hizmet şağlamaktadır.

Ankara çıkışlı İstanbul nakliyat fiyatları; taşınacak malzemenin tonaj ve ebatlarına göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Ankara çıkışlı şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacakağırlık ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu, gerekli hesaplamaları yaparak, net ve en uygun nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

 

Ankara Nakliye  Fiyatları Detaylı Bilgi                                                              

  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi ve / veya Parça yük nakliyesi)
  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Taşınacak malzemenin fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina, vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi

İlgili birimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nakliye hizmeti verdiğimiz Ankara ilçeleri; Akyurt, Ayaş, Çankaya, Etimesgut, Beypazarı, Gölbaşı, Keçiören, Haymana, Kızılcahamam, Mamak, Sincan, Polatlı, Kahramankazan, Yenimahalle, Şereflikoçhisar ilçeleridir.