İstanbul Antalya nakliye olarak komple ve parça yük taşımacılığı yapan kurumsal bir firmayız. İstanbul merkez ve ilçelerinden Antalya merkez ve ilçelerine nakliye hizmeti götürmekteyiz. Bir aile şirketi olan firmamız, kendi öz malımız olan tır, kamyon, kamyonet ve kırkayaktan oluşan geniş araç filosu ve alanında uzman kadrosu ile sektörün önde gelen nakliye firmasıdır. İstanbul Antalya ambarı ve nakliye ihtiyacınızda günün 24  saati firmamızı arayarak sigortalı, hızlı ve güvenli bir ağır yük taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Ağır yük taşımacılığı her bir nakliye firmasının verebileceği bir hizmet değildir. Nakliye işi, tecrübe  ve profosyonellik gerektiren bir iştir. Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir Antalya Nakliye Firmaları arasındaki ilk sırada yer almaktadır. Antalya nakliyat firmaları arasında güçlü referansları ve kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız, aracı ve komisyoncu nakliye şirketlerinde yaşadığınız sorunları yaşatmayan lider bir firmadır. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Kuruluşundan bugüne; uygun fiyat , hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, Antalya ili / ilçeleri ve civardaki şehirlerden, İstanbul yönü başta olmak üzere, Antalya şehirlerarası nakliye hizmeti vermekteyiz.

Ağırlıklı olarak tarımsal üretim yapılan Antalya ilinde, Antalya çıkışlı nakliye hizmetinde, taşınan ürünlerin büyük çoğunluğu meyve – sebze grubundaki gıda ürünleridir. Bu tür ürünlerin bekletilmeden taşınması, ürünün varış noktasına ulaşmasında en öncelikli taleplerin başında yer almaktadır. Bu talep doğrultusunda, Türkiye genelindeki büyük şehirler yönüne, haftanın her  günü araçlarımız sevkiyat yapmaktadır.

ANTALYA NAKLİYE, NAKLİYAT FİYATI BİLGİ

Antalya nakliyat fiyatları; taşınacak ürünün ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Antalya çıkışlı şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve tonaj bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu, gerekli hesaplamaları yaparak, net nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri en hızlı şekilde bilgilendireceklerdir.

İletişim numaralarımız aracılığıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Şirketimizle iletişime geçmeden önce, daha net ve hızlı bilgi alabilmeniz için;

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüsü
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, makina,koli, palet, parça vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme,tekstil, gıda, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen zaman aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Yukarıda yazılı olan bilgileri iletişim bölümünden tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları ve nakliye konusunda öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri“Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Antalya ilinin ilçeleri; Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez’e nakliyat hizmeti verilmektedir.