arnavutköy nakliyeAltan Lojistik olarak komple ve parsiyel yük nakliyesinde Arnavutköy nakliye olarak hizmet sunuyoruz. 1993 yılından bu yana Türkiye genelinde şehirlerarası nakliye hizmeti sunan bir firma olarak sektörde önemli bir ihtiyaca cevap veriyoruz.

Her çeşit ağır yük taşımacılığında uzman kadromuz ve öz mal geniş araç filomuzla parça yük taşıma ve komple yük nakliye hizmetlerini yerine getiriyoruz.

Araçlarımız; dorse, tır, kırkayak, kamyon, kamyonet, on teker, isuzu, transit, pikap, panelvan ve transporter olup Arnavutköy nakliye olarak İstanbul merkez ve ilçelerinden Arnavutköy şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Hızlı, güvenli ve sigortalı nakliye hizmeti almak isteyenler, Arnavutköy nakliye firmaları içerisinde güçlü referanslara sahip firmamızı kurumsal firmalar, atölye, ve bölgenin önemli kuruluş ve fabrikarıda tercih etmektedir.

Her türlü canlı hayvan taşımacılığından hammadde ve paletli yükün nakliyesine, tek binek araç veya kamyonet taşımacılığından ofis bölümleri, üretim bölümleri, teçhizat ve ekipmanlarına kadar birçok alanda hizmet sunuyoruz.

Presli veya pressiz hurda değeri olan malzemeler, inşaatlarda kullanılan malzeme ve ekipmanlar, katı halde bulunan veya ambalajlanmış sıvı maden ürünleri, makine, makine parçası ve ekipmanları taşıma hizmeti sunduğumuz diğer ürünlerdir.

Bunların yanında Top, rolik veya ambalajlı tekstil ürün nakliyesi, monteli veya demonte mobilya ürünleri, ağır eşya, fuar standı, malzeme ve ekipmanları, konser ve organizasyon ses ve ışık sistemleri için de Rize ambarı ve lojistik firmamızı arayabilirsiniz.

Standart ölçüler dışındaki eşya araç ve gereçlerin taşınması gözünüzü korkutmasın. Ebat, hacim ve ağırlık olarak her çeşit ürünü taşıyan firmamız, özel ekipmanlar ve araçlarla kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Komisyoncu firmaların sorunlu nakliye hizmetleri yerine Arnavutköy nakliye nakliye fiyatı olarak uygun fiyatlarla hizmet sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Hem ekonomik hem sigortalı hem de hızlı ve güvenli bir nakliye hizmeti almak sizin de hakkınız.

Arnavutköy Nakliye Fiyatı

Arnavutköy nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Arnavutköy şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak,  nakliyat maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyatı yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, makine, palet vb.)
  • Nakliyatı yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.