Aydın nakliyeİstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine ve  Aydın merkezine ve ilçelerine;  Aydın nakliye ve  Aydın nakliye ambarı, ağır nakliye, tır, Kırkayak, kamyon ve kamyonetten oluşan  kendi öz mal araçlarımızla nakliye hizmetlerini  vermekteyiz.Köklü bir aile şirketi olan firmamız, komisyoncu veya aracı nakliye şirketleri yanında her zaman güvenebileceğiniz kurumsal bir firmadır.

Kuruluşundan beri  Aydın bölgesinde nakliye faaliyeti göstermekte olup bölgenin en çok aranan ve tercih edilen Aydın nakliye firmaları arasında üstün konumdadır.Müşteri memnuniyetini ilke edinen şirketimiz 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul Aydın Nakliye Hizmeti

İstanbul Aydın ambarı ve nakliyat hizmeti alacağınız firmamız, kişi ve kurumlara komple ve parsiyel yük taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bölgenin önde gelen fabrika ve atölyelerinin tercihi olarak, İstanbul Aydın parça yük taşıma ve komple yük taşıma hizmeti almak için başka bir firma aramanıza gerek yoktur. Sigortalı, hızlı ve güvenli nakliye hizmetleri ile firmamız, kaliteli hizmeti kendine hedef edinmiş kurumsal bir firmadır. Yükünüz ister komple ister parça olsun, en uygun fiyatlarla en hızlı ve en güvenli nakliye hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.Sizin bize emanet ettiğiniz her şey çok kıymetlidir ve teslim aldığımız andan teslim ettiğimiz ana kadar hasarsız ve zamanında teslim etme konusunda hiç bir sorun yaşamazsınız.

Taşıtmak istediğiniz ürünlerin miktarı ve türü bizim için önemli değildir.Parça ya da komple yük eşya ve mallarınız için kaliteli ve güvenli nakliye işinde uzman olan firmamızı arayarak hizmet içeriğimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Kendimize ait araç filomuz, farklı büyüklük ve teknik donanıma sahip araçlarımız, güvenli ve ekonomik hizmet anlayışımız, profesyonel ekibimizle Aydın – İstanbul arasındaki komple ve parça  yüklerinizin nakliyesinde hizmet vermekteyiz.

 Her gün Aydın’dan İstanbul’a İstanbul’dan Aydın’a karşılıklı seferlerimiz mevcuttur.

Aydın Nakliye Fiyat Detaylı Bilgi İçin

Aydın nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Aydın şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ağırlık bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, Aydın’a göndermek istediğiniz koli, palet, ve benzeri nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüsü
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük  nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

İlgili birimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aydın ili ilçelerine ; Aydın ili, Merkez (Aydın), Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar’a nakliyat hizmeti verilmektedir.