Bahçelievler NakliyeBahçelievler nakliye  olarak; tır, kamyon, kamyonet ve kırkayak kendi nakliye araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Komple ve parça yük taşımacılığında her ihtiyaca uygun ve 7/24 hizmete hazır olan kendi araç filomuz son model nakliyat araçlarından oluşmaktadır.

Nakliye şirketimiz, verdiği hizmet genelde basit olarak görülse de profesyonel ve kalite şehirler arası nakliye firmasının bazı kriterleri vardır.

Zamanında ve hasarsız teslimat ise çok önemlidir. Sigortalı ve uygun fiyatlı nakliyat hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, kurumsal köklü  bir aile şirketi olarak sektörde profesyoneldir. Tecrübeli bir ekibe sahip olmanın yanında, komple ve parça yük taşımacılığına uygun tır, kamyon, kamyonet ve kırkayak nakliye araçları ile liderdir.

Bahçelievler Nakliye

Bahçelievler nakliyat, olarak kaliteli taşımacılık hizmeti ile adımızdan söz ettiren bir şirketiz. Ağır yük taşımacılığında fark yaratan bir firmayız. Makine ve ekipman taşımacılığından canlı hayvan ve binek aracına, hurda ve tekstil taşımacılığından fuar stant ve ekipman taşımacılığına kadar her çeşit nakliyat hizmet veriyoruz.

Bahçelievler nakliye firmaları arasında kurulduğu günden bu güne kaliteli bir hizmet sunan lojistik firması olarak ilk tercihler arasında yer alıyoruz. Uygun fiyatlı tarifelerimizle memnuniyet sağlıyoruz. Bahçelievler ambarı ve lojistik firma arayışınıza son veren firmamız, organizasyonun her aşamasında  her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Bahçelievler şehirler arası nakliyat komple ve parsiyel yük taşımacılığı yaparak sektörde önemli bir ihtiyaca karşılamatayız. Güvenilir bir nakliye firmasının zor bulunduğu günümüzde,Şehirler arası komple ve parça yük taşımacılık hizmeti sunarak kişi ve kurumsal firmalara en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Bahçelievler nakliye fiyatları taşınacak malzemenin kilo ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz, İstanbul Bahçelievler nakliye fiyatları konusunda sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, en kısa zamanda sizleri bilgilendireceklerdir.

Bahçelievler Nakliyat Fiyatları

Bizimle iletişime geçmeden önce, daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için;

  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüsü
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, makina, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajı

Yukarı yazılı olan bilgileri iletişim bölümünden tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları ve nakliye konusunda öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri“Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.