Bakırköy Nakliye1993 yılında kurulan firmamız Bakırköy nakliye- Bakırköy  Şehirler arası  nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bakırköy nakliyat olarak komple ve parça yük taşımacılığı yapmaktayız. Tır, Kırkayak, Kamyon, Kamyonetten oluşan kendi araç filomuzla firmamız Bakırköy nakliyat firmaları arasında 7/24 hizmete hazır kurumsal ve köklü  bir aile şirketidir.

Bakırköy Nakliye Firması  olarak şehir içi ve Bakırköy şehirler arası komple ve parsiyel yük taşımacılığı için güvenilir bir nakliyat firması olarak, güçlü referansları ile firmamız ilk tercih edilen firmalar arasındadır.  Her zaman hesaplı, sigortalı ve  zamanında  teslim konusunda sıkıntı yaşamayan taşımacılık şirketimiz, şehirler arası nakliye de profesyonel bir ekiple, hizmet kalitesi konusunda ödün vermemektedir.

Tüm ürün ve malzemelerinizi  güvenli bir şekilde İstanbul  Bakırköy nakliye şehir içi ve Bakırköy şehirler arası taşıyan ekibimiz, nakliye sektöründe tecrübeli ve profesyonel  bir ekiptir.

İşinde tecrübeli çalışanlarımız, parça yük taşıma ve komple yük taşımada zaman planlı, sorunsuz nakliye hizmeti vererek  müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinmiştir.

Her türlü  ham madde ve paletli yük taşımacılığından, canlı hayvan , taze sebze meyve, binek araç, kamyonet, katı veya ambalajlanmış sıvı maden ürünleri,ofis bölümleri,inşaat malzeme ve ekipmanları, ambalajlı tekstil ürünleri, fuar konser stant ve malzemeleri, makine/ekipmanları, araç gereçleri ve presli pressiz hurda değeri olan malzeme nakliyesine kadar birçok alanda Bakırköy Nakliye olarak hizmet vermekteyiz.

Bakırköy Nakliyat Fiyatları

Kaliteli lojistik hizmetleri, Bakırköy nakliye fiyatı, hızlı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri ile firmamız alanında önde gelen firmaları arasında tercihte her zaman, ilk sırada yer alır. Kuruluşundan bu yana güvenilir bir lojistik şirketi olarak hizmet vermekte, her geçen gün memnun müşteri sayısını arttırmaktadır.

Bizimle iletişime geçmeden önce, daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için;

  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet,makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen zaman aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple veya Parça yük nakliyesi)

Yetkili birimimizle  irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.