Başakşehir nakliyeBaşakşehir nakliye ihtiyaçlarınızla ilgilisize uygun çözümler üretmek komple ve parça  yükleriniz için uzman kadromuzla, kaliteli, sigortalı, hızlı ve güler yüzlü personelimiz ile İstanbul’da şehir içi şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktayız.

Başakşehir nakliye istediğiniz hizmetlerle ilgili ,sorunsuz bir nakliye için, şehirler içi ve şehirler arası Tır, Kamyon,kırkayak ve  Kamyonet nakliye taleplerinize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Altan lojistik olarak; diğer şirketlerden ayıran en önemli unsurlardan bir tanesi vermiş olduğumuz hizmette müşteri memnuniyetini ilke edinerek  çalışmamızdır.

Kurulduğumuz günden bu yana Başakşehir nakliyat firmaları olarak sektöründe öncü firma olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Tecrübeli ve dinamik ekibimizle yeni model araçlarımız ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak , sigortalı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Hedefimiz Başakşehir nakliye firmaları arasında hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmaktır.

Başakşehir Nakliye

Tarafımızca nakliyesi yapılan her ürün sigortalı olarak taşınmakta, nakliye kaynaklı hasarların ortaya çıkması durumunda müşteri mağduriyetini ortadan kaldıracak önlemler tarafımızca alınmaktadır. Bu konuda rakiplerimizden hep bir adım önde olduk ve gelecekte de bu önderliğimizi muhafaza etme gayretindeyiz.

Gönderilecek yükle ilgili tarafımızla irtibata geçtiğinizde, konusundaki uzman çalışanlarımız, nakliye detaylarınızla ilgili bize vereceğiniz bilgiler, doğrultusunda hesaplayarak tarafınıza geri dönüş yapmaktayız.

Başakşehir Nakliye Detaylı Bilgi İçin

İletişim numaralarımız aracılığıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Yetkili birimimizle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda şıklar halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz.

  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • İstemiş olduğunuz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Taşıması yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Yükün fiziksel niteliği (Palet, koli, Çuval, makina, tekstil vb.)
  • Nakliyatı yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı  konusunda bilgisi
  • Taşınması yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, katı malzeme, gıda, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen zaman aralığı

Kurumumuzla iletişime geçip, yukarıda yazılı olan bilgileri firma yetkililerimize  ilettiğinizde,Malatya nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgi verme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip  bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.