Bayrampaşa nakliyeBayrampaşa nakliye hizmetleriniz konusunda İstanbul ili başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok iline 61 adet tır, 33 adet kamyon, 21 adet kamyonetten oluşan geniş araç filomuzla Bayrampaşa nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Bayrampaşa şehirler arası nakliye hizmetini kendi öz mal araçlarımız ve personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. O yüzden, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konularında, nakliye komisyonculuğu yapan sektördeki diğer nakliye firmalarını kendimize rakip olarak görmemekteyiz.

Bayrampaşa Nakliye sigortalı

Ürünlerin alındığı noktadan varacağı noktaya güvenli ve en kısa sürede taşınması en büyük önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak bir yaklaşımla hizmet vermeyi ilke edinmiş olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu kapsamda; tarafımızca nakliyesi yapılan tüm eşya ve yükleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır.

Bayrampaşada bulunan fabrika ve üreticilerin  nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler. müşterilerimizin bu tercihleriyle, Bayrampaşa nakliye firmaları arasındaki bir adım öndeyiz.

Firmamız komple yük ve parça yük taşıma hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.Parça yük taşıması yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.

Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir.Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça yükleri bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Bayrampaşa Nakliye Detaylı Bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina vb.)
  • Taşıması yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.