Beylikdüzü nakliyeAltan Lojistik olarak; Beylikdüzü nakliye, Beylikdüzü şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetlerini  Tır, Kırkayak, Kamyon, Kamyonet filomuzdan oluşan geniş araç yelpazemizle sunmaktayız.

Beylikdüzünde üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bazılarının nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler. Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, Beylikdüzü nakliye firmaları arasında bir adım öndeyiz.

Yıllardır sektörde faaliyet göstermenin sağlamış olduğu bilgi ve tecrübeyi, teknolojinin sunduğu imkanları da kullanarak, kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma gayreti içerisindeyiz.

Ürünlerin alındığı noktadan gideceği noktaya güvenli bir şekilde taşınması en büyük önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak bir yaklaşımla hizmet vermeyi ilke edinmiş olduğumuzu belirtmek isteriz.

Sunmuş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, Beylikdüzü nakliye hizmeti veren birçok yerel Beylikdüzü nakliye firmaları ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. İlgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleşmektedir.

Komisyoncu ve aracı firmalarla yaşanan sıkıntıları bertaraf ediyor, hızlı ve sigortalı hizmetlerimizle daima müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Bir aile şirketi olan firmamız, 1993 yılından bu yana her geçen gün kendini yenileyip geliştiren kurumsal bir firmadır.

Firmamızla iletişime geçmeden önce, taşınacak yük ile ilgili ön bilgileri hazırlamanız durumunda sizlere bu konuda daha net ve hızlı geri dönüş yapılacağını hatırlatmak isteriz.

Beylikdüzü Nakliye Sigortalı                                      Beylikdüzü nakliyat

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle irtibata geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, Tekstil, Makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.