Çanakkale Nakliye

İstanbul Çanakkale nakliye firmaları,  Çanakkale Nakliye Ambar Komple Yük ve Parsiyel Taşıma konusunda hızlı ve sigortalı nakliye hizmetlerimizle daima müşteri memnuniyeti ön plandadır. Profesyonel kadromuz ve tecrübeli ekibimizle kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek temel prensiplerimiz arasındadır. Köklü bir aile şirketi olan firmamız, komisyoncu veya aracı nakliye şirketleri yanında her zaman güvenebileceğiniz kurumsal bir firmadır.

1993 yılından bu yana şehirlerarası nakliye hizmeti sunan firmamız Çanakkale Nakliye Ambar Komple Yük ve Parça Taşıma  konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Kurumsal bir aile şirketi olarak yıllardır müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Çanakkale nakliyat firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, kişi ve kurumlara komple ve parsiyel yük taşımacılık hizmeti sunan güvenilir bir nakliye firmasıdır.

Çanakkale Nakliye Hizmeti

Ağır makine ve ekipmanlardan canlı havan taşımacılığı ve tekstil ürünlerine, binek aracı taşımacılığından demonte monte mobilya ve presli pressiz hurda değeri olan malzemelere kadar onlarca kategoride nakliye hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Çanakkale parça yük taşıma ve komple yük taşıma olarak her türlü canlı hayvan taşımacılığı, ofis bölmeleri, üretim bölmeleri, teçhizat ve ekipmanları, inşaat malzeme ve ekipmanları, katı veya ambalajlanmış sıvı maden ürünleri, makine parçası ve ekipmanları, fuarlarda ve standlarda kullanılan malzeme ve ekipmanlar yine hizmet alanlarımız arasındadır.

Çanakkale nakliye hizmetinde asla  kaliteden ödün vermeyen firmamız, komisyoncu nakliye firmalarının yaşattığı hiç bir sorunu yaşamayacağınız bir şirkettir.

Çanakkale Nakliye Ambar Komple Yük ve Parsiyel Taşıma  Fiyatı Detaylı Bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, Çanakkale  nakliyat fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Taşınacak malzemenin fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina, vb.)
  • Nakliye için tercih edilen  zaman aralığı
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi

İlgili birimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çanakkale İlçeleri; Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice nakliyat hizmeti verilmektedir.