Çatalca Nakliye Firmaları, Çatalca nakliye firmaları arasında, İmalatçı konumundaki atölye kurumsal şirketler ve fabrikaların büyük  bir çoğunluğu  nakliyat ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır bizi tercih etmektedirler. Mevcut müşterilerimizin memnuniyeti ile birlikte , Çatalca nakliyat firmaları arasında ilk tercih edilen firma olarak, bunu devam ettirmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyede Çatalca nakliye sektöründe önde gelen firmalara hizmet veren bir firmayız. Kişi ve kurumlara yapmış olduğumuz komple ve parça yük nakliye hizmetinde zamanın da ve hasarsız teslimatla birlikte memnuniyetiniz temel hedefimizdir. Tüm taşımacılık işleriniz için bizi arayabilir, hızlı ve sigortalı nakliye hizmetlerimizden en hesaplı fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Çatalca şehirler arası nakliyat fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, çatalca nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, göndermek istediğiniz koli, palet, ve benzeri nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermenin sağlamış olduğu bilgi ve tecrübeyi, kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma gayreti içerisindeyiz.Komple ve  parça yük taşımada öz malımız olan;  tır, kırkayak, kamyon, kamyonet, araçlarımızdan oluşan geniş araç filomuz ile Çatalca nakliye  olarak taşımacılık hizmetlerini vermekteyiz

1993 yılında kurulan köklü bir aile şirketi olarak;yaptığımıznakliye hizmetinin kalitesi, İstanbul Çatalca nakliyat hizmeti veren bir çok yerel Çatalca nakliye firmaları ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bununla birlikte ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Gönderilecek malzeme ile  ilgili tarafımızla irtibata geçtiğinizde, konusundaki profesyonel ekibimiz, yükle ilgili bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda nakliye fiyatını hesaplayarak tarafınıza geri dönüş yapmaktalar. Bizimle irtibata geçmeden önce, taşınacak yük ile ilgili ön bilgileri hazırlamanız durumunda sizlere bu konuda daha net ve hızlı geri dönüş yapılacağını hatırlatmak isteriz.

Çatalca Nakliye Fiyatları Detaylı Bilgi
çatalca nakliye

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, İstanbul Çatalca nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Koli, Çuval palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliyat hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.