Çorlu nakliye firmaları

İstanbul Çorlu Nakliye Firmaları ve nakliye firması olarak İstanbul merkez ve ilçelerinden Çorlu merkez ve ilçelerine ağır yük taşımacılığı yapan bir firmayız. Türkiye genelinde verdiğimiz nakliye hizmeti, sigortalı ve hızlı nakliye olarak tercih edilmektedir. Tır, kamyon, kamyonet ve kırkayaktan oluşan araçlarımız komple ve parsiyel yük taşımacılığı için özellikle seçilmiş araçlardır. İstanbul Çorlu nakliye firmaları arasında sektörde uzman kadrosu, geniş araç filosu ve kaliteli hizmetleri ile firmamız aradığınız adrestir.

İstanbul Çorlu nakliye firmaları arasında,  İstanbul’daki bir çok  imalatçı firmanın  Çorlu‘da ki müşterilerine bizi tavsiye  etmelerinin sebepleri arasında  araçlarımızın kendi araçlarımız oluşu,  zamanında ve hızlı teslimat ,  güvenli, sigortalı ve aile şirketi oluşumuzdur. Bu nedenle İstanbul Çorlu nakliye firmaları arasında ilk tercih edilen firmayız.

İstanbul Çorlu nakliye fiyatları olarak  taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Kendi araçlarımız olduğu için diğer aracı kullanan firmalara göre fiyatlarımız çok daha uygundur.Firma yetkililerimiz, sizlerden alacakları ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Aşağıda yazılı olan bilgileri iletişim bölümünden tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları ve nakliye konusunda öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için;

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz Çorlu nakliye nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)