Erzurum Nakliyatİstanbul’dan Türkiye’nin tüm illeri ve ilçelerine her türlü hammadde ve malzeme yük taşımacılığı hizmeti veren şirketimizİstanbul  Erzurum Nakliyat, İstanbul’dan Erzurum merkezi ve ilçelerine komple ve  parsiyel yük taşımacılığını kendi araç filomuza ait , tır, Kırkayak, kamyon ile hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde götürmektedir.

Kuruluşundan bu zamana kadar ; en uygun fiyat, hızlı , hasarsız ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışıyla İstanbul’un tüm ilçelerinden ve civardaki şehirden, Erzurum il ve ilçelerine taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Erzurum şehirler arası nakliyat  disiplin ve tecrübe gerektiren bir iştir.Kurumsal olan şirketimiz tecrübeli çalışanları ile bu konuda ilk tercih edilen  Erzurum nakliye firmaları arasında  ilk sırada yerini almıştır.

İstanbul Erzurum Parsiyel Nakliyat

İstanbul erzurum arası parça yük nakliyat hizmetimiz, müşterilerimize taşımacılık konusunda bir çok kolaylık ve avantajı beraberinde getirmektedir. Parsiyel nakliyat yaparak nakliyat maliyetleri en aza indirmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliyat firmamızın yapmış olduğu erzurum parça taşıma nakliye hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça yükleri bir araya getirilerek, çok daha uygun fiyatlı hizmet verebilmekteyiz

İstanbul Erzurum Nakliyat Fiyatları Detaylı Bilgi

Nakliye yapılacak ürünlerin maliyetleri  ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz,İstanbul Erzurum nakliye fiyatları konusunda sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, maliyetleriyle ilgili sizleri bilgilendirceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İlgili birimimizle  iletişime geçmeden önce, sizlere daha detaylı ve hızlı  bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz.

  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Erzurum’un ilçelerine ; Aziziye, Aşkale, Çat, Hınıs, Horosan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Norman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye nakliye hizmeti verilmektedir.