Esenler nakliyeEsenler Nakliye olarak kişi ve kurumlar için komple parsiyel yük nakliye yapıyoruz. Tır, kırkayak, kamyon ve kamyonetlerimiz, yükünüzün hacmine, ağırlığına ve niteliğine uygun araçlardır. İster komple ister parsiyel yük taşımacılığı olsun, en hesaplı fiyatlarla en hızlı ve en güvenli nakliye hizmetini bizden alabilirsiniz.
Esenler nakliye firmamız, kurumsal bir aile şirketi olarak her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttırmaktadır. Komisyoncu ve aracı nakliye firmalarının neden olduğu sıkıntılara katlanmak zorunda değilsiniz.

Son teknoloji araçları ve alanında uzman ekibi ile firmamız Esenler nakliye firmaları arasında sektörde ilk tercihler arasında olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Tır, kamyon, kamyonet ve kırkayak nakliye araçlarımız, Türkiye’nin dört bir yanına komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapana son model araçlardır. Hızlı, sigortalı ve güvenli bir Esenler ambarı ve lojistik hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

İstanbul gün ve gün daha da artan nüfusu ile hizmet talebini de günden güne artıran şehirlerin başındadır. İstanbulun yoğun nüfuslu ilçelerinden bir tanesi olan Esenler den hizmet bekliyen ilçeler arasında ilk sıradadır.

Nakliye talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 1993 yılından bugüne Esenler nakliye firmaları arasında nakliye ve depolama olarak yerini almış bir nakliye ve lojistik firmasıyız.

Esenler Nakliye Fiyatları Detaylı Bilgi İçin

Müşteri memnuniyetini ana gayelerinden bir tanesi olarak varsayan Altan Lojistik Esenler nakliyat hizmeti sunarken, diğer firmaların müşterilerine yönelttikleri Esenler nakliye fiyatlarından çok daha cuzi fiyat talep etmektedir. Bu anlamda almak istediğiniz hizmet için bizimle iletişime geçebilir ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Nakliye hizmetinden yararlanmak isteyen fabrika ve kurumlar için önemli bir soru da bu hizmetin fiyatları ortalama olarak kaç paraya olacağıdır. Nakliye hizmetini çok ekonomik fiyatlara amatör kişiler yada firmalardan alabileceğiniz gibi profosyonel firmalardan da yararlanmanız mümkündür.

Nakliyesini yaptırmak istediğiniz yük için komple bir araç mı veya büyük kapasiteli bir araçta belirli bir alan mı (Parça Yük) tercih ediyorsunuz?

Yükün teslim alınacağı ve teslim edileceği konumlar nereleri?

Nakliyesi yapılacak yükün ebatları nelerdir?

Yükün ambalaj niteliği nedir(Palet, çuval, koli vb.)?

Yük üst üste yüklenmeye uygun mudur?

Taşınacak yükün tahmini ağırlığı nedir?

Yükün niteliği nedir(Sıvı, askılı, tekstil ürün vb.)?

Taşınacak yük için istenen zaman nedir.

Tarfamızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri bize ilettiğinizde, nakliye fiyatı konusunda sizleri daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.