Eskişehir NakliyeEskişehir nakliye olarak hizmet veren firmamız, İstanbul başta olmak üzere İstanbul ve civarındaki il ve ilçelerden Eskişehir’e her gün sevkiyat yapmaktadır. İstanbul’dan çıkan nakliye araçlarımız, Eskişehir güzergahındaki tüm il ve ilçelere de nakliye hizmeti götürmektedir.

Altan Lojistik olarak Eskişehir’e komple yük ve parça yük nakliye hizmetleri vermektedir.

Öncelikle yükünüzün hacmi ve ağırlığı hesaplanır, tarafınıza fiyat konusunda bilgilendirme yapılır, fiyat teklifimizi onayınızı müteakip, nakliye aracımız, belirlenen tarihte yükleme yapılacak yere gönderilir. Yüklemenin yapılacağı yer; nakliyenizi yapacak aracın yanaşması için müsait değilse, kamyonetlerimizle yükünüz adresinizden alınır ve nakliyeyi yapacak büyük araca depomuzda aktarılır.

Firmamız, yük taşıma hizmetini kendi özmal araçları ve personeli ile gerçekleştirmektedir. O yüzden, uygun fiyat garantisi,hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konularını ilke edinen firmamız, ilk tercih edilen firma olup, nakliye komisyonculuğu yapan diğer firmaların kalite anlamında önündedir.

Nakliyesi yapılan her türlü yük (komple yük veya parsiyel yük), nakliye aşamasında ortaya çıkabilecek zararlara güvence olarak, sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

Firmamız; İstanbul – Eskişehir güzergahı dışında, Türkiye’deki bir çok il ve ilçeye de düzenli çıkışlarımız ile nakliye hizmeti vermekte ve müşterilerimiz için güvenli taşımaktadır.

Eskişehir Nakliyeİletişim telefonlarımız kanalıyla, ilgili birimimizden  hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Nakliye Fiyatı Detaylı Bilgi

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makine vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen tarih aralıkları
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eskişehir ve ilçelerine ; ALPU, BEYLİKOVA, ÇİFTELER, GÜNYÜZÜ, HAN, İNÖNÜ, MAHMUDİYE, MİHALGAZİ, MİHALIÇÇIK, ODUNPAZARI, SARICAKAYA, SEYİTGAZİ, SİVRİHİSAR, TEPEBAŞI, ilçelerine nakliay hizmeti verilmektedir