Gaziantep Nakliyeİstanbul Gaziantep nakliye, komple yük, parça  yük ve ambar talepleriniz konusunda; İstanbul ili başta olmak üzere, Türkiye’nin bir çok il ve ilçesine kendimize ait tır, kırkayak, kamyon ve komyonetten oluşan araçlarımızla nakliyat hizmeti vermekteyiz. 1993 yılında kurulan şirketimiz, nakliye ve lojistik hizmetleri konusunda komple yük nakliyesi ve parsiyel yük nakliyesi konularında faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla devam ettirmektedir.

Yıllardır tecrübeli ve profesyonel bir ekiple hareket ettiğimiz  ve  kalite politikamız, hedeflerimizde belirttiğimiz ilkelerimize bağlılık sayesinde, müşteri portföyümüz her geçen gün çoğalmış, İstanbul Gaziantep Nakliyat Firmaları arasında ilk tercih edilen firma konumuna yükselmiştir.

Bunun ancak müşteri memnuniyetini ön planda tutmakla edinilecek bir değer olduğunun bilincindeyiz ve bu anlayışla İstanbul gaziantep nakliyat hizmetlerimize kurulduğumuz ilk günkü heyecanla devam etmekteyiz.

Araç parkımız; 112 adet TIR, 76 adet kamyon, 62 adet kırkayak kamyondan oluşmaktadır. Taşımalarımızın en az %95′ lik kısmını, yükün çıkış noktasından varış noktasına kadar kendi özmal araçlarımızla taşımaktayız. Bu konu; güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet konusunda müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almamız hususunda en önemli niteliklerimizden birini teşkil etmektedir.

İstanbul Gaziantep arası taşınacak yükünüz var ve güvenebileceğiniz bir nakliye firması arıyorsanız, İstanbul Gaziantep nakliye olarak yıllardır sorunsuz bir hizmet sunan firmamız hizmetinize hazırdır. İstanbul merkez veya ilçelerinden Gaziantep merkez veya ilçelerine komple veya parça yük nakliye hizmeti sunan firmamız, İstanbul Gaziantep nakliye fiyatı olarakta aradığınız firmadır. İstikrarlı, hızlı ve güvenli bir nakliye hizmeti alarak her çeşit ağır yük nakliyesini firmamızla gerçekleştirebilirsiniz.

Tarafımızca nakliyesi yapılan her ürün sigortalı olarak taşınmakta, nakliye kaynaklı hasarların ortaya çıkması durumunda müşteri mağduriyetini ortadan kaldıracak önlemler tarafımızca alınmaktadır. Bu konuda rakiplerimizden hep bir adım önde olduk ve gelecekte de bu önderliğimizi koruma gayretindeyiz.

Gaziantep Nakliye Ambarı Fiyatları

Bizimle iletişime geçmeden önce; aşağıda maddeler halinde belirtilmiş bilgileri hazırlayarak bizlere iletmeniz, hızlı bir fiyatlama çalışması yapabilme konusunda fayda sağlayacaktır:gaziantep nakliye

  • Taşıması istenen yükün Ölçüleri(En x Boy x Yükseklik)
  • Nakliyesi istenen yükün yaklaşık tonajı
  • Taşınacak yükün fiziksel niteliği (Koli, palet, çuval vb.)
  • Nakliyesi istenen ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi (Koli ürünler için üst üste istif sayısı)
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Kimyasal ürün, sıvı veya akışkan malzeme, askılı ürün vb.)
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)
  • Yük nakliyesini için tercih edilen maksimum süre ve aciliyet derecesi

Firmamızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliyat fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep İlçelerine; ; Araban, İslahiye, Karkamış, Nurdağı, Nizip, Şahinbey, , Oğuzeli, Şehitkamil ve Yavuzeli’ne nakliye hizmeti verilmektedir.