Güngören NakliyeProfesyonel ekibimizle güngören nakliye işlerinde Tır, Kamyon, Kamyonet araçlarımız ile sizlerin yanındayız. Acil ve değerli yüklerinizi sigortalı  olarak sorunsuz şekilde taşıma sözünü her zaman veriyoruz. Uygun fiyatlı nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için yılın 7/24  bizleri arayabilirsiniz.

Nakliye faaliyetinin güvenli olması zorunludur. Teslim alınan ürünün zamanında yerine teslimi Nakliye sektörü içinde hizmet veren şirketlerin tamamı bunlara uymakla yükümlüdür. Fakat bu yükümlülükleri yerine getirmeyen ve nakliye talebinde bulunan talep sahiplerini mağdur eden onlarca firmada söz konusudur. Güngören nakliyat hizmeti almak isterseniz firmamız ile her zaman gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, Güngören nakliye hizmeti veren bir çok yerel Güngören nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından bilinmektedir. Bu sayede ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti firmamız araçlarıyla yapılmaktadır.

Güngören nakliye firması olarak her zaman, en ideal, en süratli, kaliteli ve profesyonel çalışmalar yürütmek için her gün kendini geliştirmektedir.

Firma yetkililerimiz, Güngören nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak ekspertiz sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye fiyatları ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Tarafımızla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Makina, koli, Çuval, makina, Palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Tarafımızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Taşıma hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.