Habibler nakliyeHabibler nakliye hizmetimiz yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamızın hizmet yelpazesi oldukça geniştir. Türkiye geneline komple yük, parça yük hizmetlerini tır, kırkayak, kamyon, kamyonet’ten oluşan firmamıza ait araçlar ile sunmaktayız.

Verdigimiz hizmetin her aşamada kontrolünü de amaçladığımız hizmet politikasına sahibiz.

Kesin müşteri memnuniyeti, sürekli kendini geliştiren ve iyileştiren hizmet kalitemiz, verdiğimiz hizmet kalitesinde ki devamlılık, daima verdiğimiz hizmetin, doğru koşul, yer ve zamanında ulaşımını sağlamak için elimizden geleni yapmak en önemli amaç ve politikamızdır.

Komple yükün yanında verdiğimiz parsiyel nakliye hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.

Habipler nakliye fiyatı; malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Habipler şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu nakliye hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça yükleri bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Habibler Nakliye Detaylı Bilgi İçin

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz

  • Nakliyatı yapılacak yükün tahmini ağırlığı: Bu konuda tahminde bulunamıyorsanız ebatları hakkında bilgi verebilir veya ürünün fotoğrafını email ile gönderebilirsiniz.
  • Nakliyesi yapılacak yükün ebatları: Mümkünse bir ölçme aleti ile ölçüp ile koli, palet vb bilgi vermeniz gerekir.
  • Nakliyesi yapılacak ürünün fiziksel özelliği: Ürünlerin üst üste tasnif edilmesinin mümkün olup olmadığına ilişkin bilgi vermeniz halinde yerden tasarruf sağlanacağı için maliyet daha uygun çıkarılmış olacaktır.
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi: Gıda, sıvı, tekstil, koli, palet, makina, hammadde, mobilya v.b
  • Talep ettiğiniz nakliye türü: Komple yük ve parça yük nakliyesinden hangisinin hakkında vereceğiniz bilgi size uygun aracın tahsis edilmesini sağlar.
  • Nakliye tarihi: Yükünüzün için gerekli aracı bir gün öncesinde rezarvasyon yaptırmanız gerekir.

Bu bilgilerin tarafınızdan verilmesi halinde size en uygun araçla, belirlediğiniz tarihte ve en uygun fiyat ile hizmet vereceğimiz konusunda emin olabilirsiniz.

Habibler nakliye, Habibler nakliye firmaları, Habibler nakliye fiyatı, Habibler şehirler arası nakliye