1993 Yılından bugüne hadımköy şehirler arası nakliye, hadımköy şehir içi nakliye , Tır, Kırkayak, Kamyon, kamyonet açık, kapalı araçlarımızdan oluşan kendi öz mal filomuz ile hadımköy nakliye hizmetlerini sunmaktayız.Hadımköy nakliye

Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun olması başarımızın ve tercih edilirliğimiz’in en büyük etkenidir.

Sayfamızdaki “Hakkımızda” bölümünden de göreceğiniz üzere, firma olarak bu hizmeti sizlere uzun yıllardır vermekteyiz. Nakliye işi, tecrübe gerektiren bir iştir. Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir bir firmadır..

Verdiğimiz hizmetin her aşamada kontrolünü de amaçladığımız hizmet politikasına sahibiz. Kesin müşteri memnuniyeti, devamlı kendini geliştiren ve iyileştiren hizmet kalitemiz, verdiğimiz hizmet kalitesinde ki devamlılık, daima verdiğimiz hizmetin, doğru koşul, yer ve zamanında ulaşımını sağlamak için elimizden geleni yapmak en önemli firma politikamızdır.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, Hadımköy nakliye hizmeti veren birçok yerel hadımköy nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de Altan Lojistik tarafından yapılmaktadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle; nakliye tanımı içerisine giren konularda firmamız hadımköy nakliye firmaları arasında yerini almıştır.

Hadımköy Nakliye                                      hadımköy nakliye firmaları

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, Tekstil, Makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla irtibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.