Halkalı Nakliye Halkalı nakliye ve Halkalı’dan  Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine  şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Halkalı’dan komple yük ve parça yükleriniz için günlük tır, kırkayak, kamyon, kamyonet araçlarımız mevcuttur.

İstanbul Halkalı nakliyat firmaları arasında hizmet kalitemizle her zaman ilk tercihler arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ağır yük taşımacılığı, hurda değerinde malzeme taşımacılığı, presli pressiz makine ekipmanları, katı ya da ambalajlanmış sıvı maden taşımacılığı ve fuar malzemelerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde şehirler arası nakliyesini sağlıyoruz. İstanbul Halkalı nakliye firmamız güçlü referanslara sahip, köklü  bir aile şirketi olup bölgede tanınmış ve güvenilir bir firmadır.

Halkalıda üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bazılarının  nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler. Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, Halkalı nakliye firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurulduğu günden bugüne; uygun fiyat, sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, İstanbul merkez ve ilçelerinden Halkalı merkez ve ilçelerine hasarsız ve hızlı bir şekilde yük taşımacılığı yapan İstanbul Halkalı nakliye araç filosu ile , aracı ve komisyoncu firmaların yaşattığı sorunları yaşamayacağınız kurumsal bir firmadır. Hizmet kalitesi, uyun fiyat avantajları, güvenli ve hızlı nakliye sağlamak temel ilkelerimiz arasında yer almakta olup, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz,  tercih sebeplerimiz arasında yer almaktadır.İstanbul Halkalı nakliyat hizmeti almak için firmamızı her zaman arayabilir, hızlı, kaliteli ve güvenilir bir nakliye hizmeti almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Gönderilecek yükle ilgili tarafımızla irtibata geçtiğinizde, konusundaki uzman çalışanlarımız, yükle ilgili bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda nakliye fiyatını hesaplayarak tarafınıza geri dönüş yapmaktalar.

Halkalı nakliye Fiyatları

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini Tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyat için tercih edilen süre aralıkları
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Firmamızla  iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza iletirseniz, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.