İkitelli nakliye firmalarıİkitelli nakliye olarak; tır, kamyon, kamyonet ve kırkayak nakliye araçlarımızla sizlere kaliteli  hizmet vermek en temel hedefimizdir. Komple yük ve parsiyel yük taşımacılığında ihtiyaçlarınıza uygun ve 7/24 hizmete hazır olan öz mal araç filomuz son model nakliyat araçlarından oluşmaktadır.

Kurulduğumuz günden bu güne sürekli kendini yenileyen firmamız, kurumsal bir aile şirketi olarak sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır.

İkitelli şehir içi ve şehirler arası komple yük taşımacılığında hasarsız ve zamanında hizmet  istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Sevkiyat planlamasından zamanında teslime, güvenli nakliyeden sigortalı nakliyecilik hizmetlerine kadar sektörde önder olan firmamız, geniş hizmet yelpazesi ile daima hizmetinizdeyiz.Süreci doğru takip eden donanımlı ekimizle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Makine ve ekipman, ofis malzemeleri, fuar stand ve ekipmanları, tekstil ürünleri ve daha birçok yük taşımacılığında daima ilk tercihler arasında yer alıyoruz. Lojistik firması olarak bizimle çalışmaktan her zaman memnun kalacaksınız.

İkitelli nakliye firmamız bir aile şirketi olup bölgede tanınmış ve güvenilir bir firmadır. İstanbul merkez ve ilçelerinden Türkiye geneline hasarsız ve hızlı bir şekilde yük taşımacılığı yapan İkitelli nakliyat olarak, aracı ve komisyoncu firmaların yaşattığı sorunları yaşamayacağınız kurumsal bir firmadır.

Gerek hizmet kalitesi gerek fiyat gerekse hızlı ve güvenilir nakliye hizmetlerimizle daima müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Kendi araç filomuz komple ve parça yük taşımacılığına uygun tır, kırkayak, kamyon ve kamyonetlerden oluşmaktadır. Bir kamyon ve ya tır dolusu ürününüz yoksa parça yük taşımacılığı sizin için çok daha ekonomik olacaktır.Bu konuda en uygun maliyeti sizlere sunmaktayız.

İkitelli nakliye olarak komple ve parça yük taşımacılığında uzman kadromuz, tecrübeli taşıma ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve yollara hakim şoförlerimizle her zaman hizmetinize hazırız.

İkitelli şehirler arası taşınması gereken yükle ilgili detaylı bilgi vermeniz durumunda firmamızdan İkitelli nakliye fiyatı alabilir, en hesaplı fiyatlarla yükünüzü yeni adresinize taşıtabilirsiniz.

İkitelli nakliyat olarak fiyatlar; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, İkitelli nakliye şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alacakları ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İkitelli nakliye firmaları fiyatı detaylı bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yetkili birimimizle iletişime geçmeden önce, daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için;

  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini Tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, makine, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı

Yukarıda yazılı olan bilgileri iletişim bölümünden tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları ve nakliye konusunda öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri“Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

Acil ihtiyaçlarda, sevkiyatınız için günübirlik şehir içi ve şehirler arası Araçlarımız mevcuttur. Tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.