İkitelli nakliye firmalarıFirmamız, İkitelli’deki müşterilerimize farklı taşımacılık ihtiyaçlarına göre çeşitli araç seçenekleri sunmaktadır. Tır, kamyon ve kamyonet gibi farklı araç tiplerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Araçlarımız, düzenli olarak bakım ve kontrol işlemlerinden geçirilerek müşterilerimize güvenli taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

İkitelli’de faaliyet gösteren bir firma olarak, müşterilerimize hızlı, güvenilir ve sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Geniş araç filomuz ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak iş süreçlerine destek oluyoruz. Ürünlerinizin taşınmasında güvenilir bir partner arıyorsanız Altan Lojistik olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Makine ve ekipman, ofis malzemeleri, fuar stand ve ekipmanları, tekstil ürünleri ve daha birçok yük taşımacılığında daima ilk tercihler arasında yer alıyoruz. Lojistik firması olarak bizimle çalışmaktan her zaman memnun kalacaksınız.

İkitelli nakliye firmamız bir aile şirketi olup bölgede tanınmış ve güvenilir bir firmadır. İstanbul merkez ve ilçelerinden Türkiye geneline hasarsız ve hızlı bir şekilde yük taşımacılığı yapan İkitelli nakliyat olarak, aracı ve komisyoncu firmaların yaşattığı sorunları yaşamayacağınız kurumsal bir firmadır.

Gerek hizmet kalitesi gerek fiyat gerekse hızlı ve güvenilir nakliye hizmetlerimizle daima müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

İkitelli nakliye olarak komple ve parça yük taşımacılığında uzman kadromuz, tecrübeli taşıma ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve yollara hakim şoförlerimizle her zaman hizmetinize hazırız.

İkitelli şehirler arası taşınması gereken yükle ilgili detaylı bilgi vermeniz durumunda firmamızdan İkitelli nakliye fiyatı alabilir, en hesaplı fiyatlarla yükünüzü yeni adresinize taşıtabilirsiniz.

İkitelli nakliyat olarak fiyatlar; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, İkitelli nakliye şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alacakları ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İkitelli nakliye firmaları fiyatı detaylı bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yetkili birimimizle iletişime geçmeden önce, daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için;

  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, makine, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı

Yukarıda yazılı olan bilgileri iletişim bölümünden tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları ve nakliye konusunda öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri“Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

Acil ihtiyaçlarda, sevkiyatınız için günübirlik şehir içi ve şehirler arası Araçlarımız mevcuttur. Tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.