İstanbul Adapazarı nakliye İstanbul Adapazarı nakliye olarak,İstanbul merkez ve ilçelerinden Adapazarı merkez ve ilçelerine  komple yük ve parça yük nakliye yapmaktayız. Kendimize ait araç portföyümüz Tır, Kırkayak, Kamyon, Kamyonet’ ten oluşmaktadır.

Üretici konumundaki Atölye, kurumsal firmalar, tekstil ve fabrikaların nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır İstanbul Adapazarı nakliye hizmetlerinde firmamızı tercih etmekteler.

Altan Lojistik kurumsal bir aile şirketidir.1993 yılından beri Adapazarı nakliyat olarak sizlere hizmet vermekte olup,sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak,en uygun maliyetle, hızlı ve güvenli nakliye hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

Ağır yük taşımacılığında güçlü alt yapımız, donanımlı araçlarımız ve tecrübeli kadromuzla sektörde lideriz.

Sigortalı bir taşımacılık hizmeti sunarak tüm müşterilerimize güven veriyoruz.

 İstanbul Adapazarı ambarı ve lojistik desteği için köklü bir aile şirketi olan firmamızın kaliteli nakliye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Güçlü referansları ile firmamız sektörde en çok talep gören firma olarak ilk sırada yer almaktadır.

İstanbul Adapazarı nakliye firmaları arasında sürekli kendini yenileyen ve daima müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile profesyonel ekiple çalışan bir nakliye firmasıyız. Uzun yol şoförlerimiz işini iyi bilen ve tecrübeli şoförler olarak güven vermektedir.

İstanbul Adapazarı Nakliye Fiyatı Detaylı Bilgi

Şehirlerarası ağır yük taşımacılığında Türkiye genelinde nakliye hizmeti vermekteyiz. Her geçen gün hizmet ağımızı genişleterek hizmette ve hizmet kalitesinde sınır tanımıyoruz. Parça yük taşıma ve komple yük taşıma hizmetini en ekonomik fiyatlarla alabilir, hızlı, güvenli ve sigortalı bir nakliye ile yükünüzü hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Adapazarı Nakliye fiyatları; taşınacak ürünün  ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz, nakliyat fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ölçü / ağırlık bilgileri doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparaknakliye maliyetleri ile ilgili, tarafınızı bilgilendireceklerdir.

Firmamızla  iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Nakliyat yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, makine,koli, palet, vb.)
  • Nakliyat yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyat için tercih edilen süre aralığı

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliyat fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü ve Taraklı ya nakliye hizmeti verilmektedir.