İstanbul Ankara Nakliye Ambarı

İstanbul Ankara nakliye Ambarı olarak İstanbul merkez ve ilçelerinden Ankara merkez ve ilçelerine nakliye hizmeti sunuyoruz. Komple ve parsiyel yük taşımacılığı yaparak Türkiye’nin dört bir yanına hızlı, sigortalı, kaliteli ve güvenli bir nakliye hizmeti götürüyoruz.

Öz malımız olan araç filomuz komple ve parsiyel yük taşımacılığına uygun tır, kırkayak, kamyon ve kamyonetlerden oluşmaktadır. Bir kamyon ve ya tır dolusu ürününüz yoksa parsiyel yük taşımacılığı sizin için çok daha ekonomik olacaktır

Süreci yöneten ekibimizle; nakliyesi yapılacak yükün varış noktasından, çıkış noktasına kadar kendi araçlarımızla nakliyesini yapılmaktadır.. İlk tercih edilen firmalar arasında bulunmamızda; güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve  müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almamız kaliteden ödün vermeden hizmet etmemizdir.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, İstanbuAnkara nakliye hizmeti veren bir çok bölgesel Ankara nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de Şirketimiz Altan Lojistik tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Ankara nakliye firmaları arasında müşteri memnuniyeti odaklı nakliye hizmeti ile ön planda olan firmamız, geniş araç filosu ve tecrübeli kadrosu ile daima hizmetinize hazırdır. Komple veya parça yük taşıma hizmeti almak için firmamızı arayabilir veya web sitesi üzerinden bize mesajınızı iletebilirsiniz.

Kurulduğumuz günden bugüne; uygun fiyat, sigortalı hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, İstanbul ve civardaki şehirler den, Ankara istikametine çift yönlü şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz.

                                 İstanbul Ankara Nakliyat

Taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Ankara nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, tahmini taşıma maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyatı yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Palet, koli, Çuval, makina vb.)
  • Taşıması yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Bizimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Ankara Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, bizimle iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara İlçelerine ; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ye nakliye hizmeti verilmiştir.