İstanbul Aydın nakliye1993 yılından bugüne nakliye ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren İstanbul merkezli bir nakliye ve lojistik firmayız.İstanbul il ve ilçelerinden aydın il ve ilçelerine günlük İstanbul Aydın nakliye tır, kırkayak, kamyon, kamyonet ve ayrıca parsiyel nakliye hizmetlerini firmamıza ait filomuzla sunmaktayız.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, İstanbul Aydın nakliye hizmeti veren birçok yerel Aydın nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir.Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Aydın nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz, İstanbul Aydın şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, İstanbul’dan Aydın’a göndermek istediğiniz koli, palet, ve benzeri nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Bir sanayi kenti olan İstanbul’da üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bazılarının mal nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler.Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, İstanbul Aydın Nakliye Firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Türkiye kara taşımacılığı için zor coğrafyaya sahip bir ülkedir.Taşımacılık konusunda ülkemizin dağlık bölgeleri kadar güçlük yaşanan bir diğer kesimi ise şüphesiz ki İstanbul’dur.Gerek trafik yoğunluğu gerekse iki kıta üzerinde kurulmuş olması İstanbul pek çok bölge ve şehirden daha problemli hale getirmektedir.İster ticari ister özel eşya olsun, İstanbul nakliye anlamında Türkiye’nin en fazla emek ve zaman isteyen şehri olma özelliğini gösterir.

Bu sebeple gerek İstanbul’a gelecek gerekse İstanbul’dan gönderilecek eşya ve yükler için en doğru firmayı bulmak önemlidir.Çünkü İstanbul ile diğer şehirlerin arasında nakliye işi sürat, dikkat, özen, ekonomi, tecrübe ve profesyonellik unsurlarının bir arada bulunmasını gerektirir. Bu özelliklerin tamamını taşıyan ve kendine ilke edinen nakliye firmalarının sayısı ise ne yazık ki bir elin parmaklarını geçmemektedir.

İyi nakliye firması yükünüzü en ucuza, en kısa zamanda veya son model araçlarla taşıyan değildir.Tüm bunları birlikte ve en doğru bileşimle sunan firmadır.Sırf daha ucuz veya daha hızlı gelecek diye bir firmayı tercih etmeniz halinde az ya da çok zarar görmeniz kuvvetle muhtemeldir.

Gönderilecek yükle ilgili tarafımızla iletişime geçtiğinizde, konusundaki uzman çalışanlarımız, yükle ilgili bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda nakliye fiyatını hesaplayarak tarafınıza geri dönüş yapmaktalar.Bizimle irtibata geçmeden önce, taşınacak yük ile ilgili ön bilgileri hazırlamanız durumunda sizlere bu konuda daha net ve hızlı
geri dönüş yapılacağını hatırlatmak isteriz.

Yük İle İlgili Talep Edilecek Ön Bilgiler:

Taşınmasını istediğiniz yük için komple bir araç mı(Komple Yük) yoksa büyük kapasiteli bir araçta belirli bir alan mı (Parsiyel Yük) tercih ediyorsunuz?

Yükün teslim alınacağı ve teslim edileceği konumlar nereleri?

Nakliyesi yapılacak yükün ebatları nelerdir?

Taşınacak yükün ambalaj niteliği nedir(Koli, çuval, palet, makina, vb.)?

Taşınacak yük üst üste istiflemeye uygun mudur?

Taşınacak yükün tahmini ağırlığı nedir?

Yükün niteliği nedir(Sıvı, askılı ürün vb.)?

Taşınacak yükün ulaşması istenen süre nedir(Aciliyet durumu)?

İstanbul’dan Aydın’a vermiş olduğumuz hizmetler ile ilgili detaylı bilgi almak için, sitemizdeki iletişim formu veya telefonla tarafımıza ulaşabilirsiniz.