İstanbul balıkesir nakliyeİstanbul’dan Balıkesir Merkezine ve İlçelerine; İstanbul Balıkesir Nakliye, Balıkesir Parça yük nakliye, tır, Kırkayak, kamyon, kamyonet, araçlarımızdan oluşan filomuz ile şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktayız.

İstanbul ve Balıkesir gibi büyük şehirler arasında yapılan nakliye işlemleri, her geçen gün artan talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda önem kazanmaktadır. İstanbul’un yoğun nüfusu ve ticari faaliyetleri, nakliye sektörünü hareketli ve dinamik kılmaktadır.

1993 yılından bugüne uygun fiyat, Sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, İstanbul ve civardaki şehirlerden, Balıkesir yönüne şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz.

Nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Balıkesir şehirler arası taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Balıkesir şehirler arası nakliye tecrübe gerektiren bir iştir. Firmamız tecrübeli ekibi ile bu konuda güvenilir Balıkesir nakliye firmaları arasında yerini almıştır.

 

İstanbul Balıkesir Nakliye

Taşınmasını istediğiniz yük için komple bir araç mı(Komple Yük) yoksa büyük kapasiteli bir araçta belirli bir alan mı (Parsiyel Yük) tercih ediyorsunuz?

Yükün teslim alınacağı ve teslim edileceği konumlar nereleri?

Nakliyesi yapılacak yükün ebatları nelerdir?

Taşınacak yük üst üste istiflemeye uygun mudur?

Taşınacak yükün ambalaj niteliği nedir(Koli, çuval, palet vb.)?

Taşınacak yükün tahmini ağırlığı nedir?

Yükün niteliği nedir(Sıvı, askılı ürün vb.)?

Taşınacak yükün ulaşması istenen süre nedir(Aciliyet durumu)?

İstanbul Balıkesir Parsiyel Nakliye          

Parça yük hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Parsiyel yük yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu parsiyel yük nakliye hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça eşyaları bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.