İstanbul Bilecik NakliyeKurulduğumuz günden bugüne İstanbul’ dan Bilecik merkezi ve ilçelerine; İstanbul Bilecik nakliyeBilecik parça yük nakliye, tır, kırkayak, kamyon, kamyonet filomuzdan oluşan geniş araç yelpazemizle İstanbul Bilecik şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktadır.

Şehirler arası nakliye tecrübe gerektiren bir iştir. Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir İstanbul Bilecik nakliye firmaları arasında yerini almıştır.

Kesin müşteri memnuniyeti, sürekli kendini geliştiren ve iyileştiren hizmet kalitemiz, verdiğimiz hizmet kalitesindeki devamlılık, daima verdiğimiz hizmetin, doğru koşul, yer ve zamanında ulaşımını sağlamak için elimizden geleni yapmak en önemli amaç ve firma politikamızdır.

İstanbul Bilecik Nakliye Fiyatı

Taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, tahmini Bilecik nakliye fiyatları ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Tam yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Bilecik Parsiyel Nakliye 

Şehirler arası parça yük  nakliye hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Parça yük taşıması yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu parça Yük nakliye hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça yükleri bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Bilecik nakliye hizmeti verdiğimiz ilçeler; Bozüyük, Gölpazarı, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar