1993 yılında kurulan ve köklü bir aile şirketi olan Altan Lojistik., İstanbul çıkışlı Nakliyat   hizmetlerini Türkiye’nin her yerine istemiş olduğunuz zaman aralığında güvenli,sigortalı ve zamanında yapmaktadır. İstanbul’dan düzenli olarak, aşağıda belirtilen il ve güzergahındaki ilçelere, çift yönlü olarak  çıkışlarımız bulunmaktadır.Komple yük ve parsiyel yük taşımacığına ihtiyacınız olduğunda 7/24 şirketimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Ankara
İstanbul Çorum
İstanbul Amasya
İstanbul Tokat
İstanbul Erzincan
İstanbul Erzurum
İstanbul Kırıkkale
İstanbul Yozgat
İstanbul Kayseri
İstanbul Sivas
İstanbul Malatya
İstanbul İzmir
İstanbul Antalya
İstanbul Bolu
İstanbul Zonguldak
İstanbul Samsun
İstanbul Trabzon
İstanbul Artvin
İstanbul Bursa
İstanbul Ordu
İstanbul Giresun

Kendi firmamızın öz malı olan geniş araç filomuzla, ihtiyacınız olan tır, kamyon, kamyonet ve kırkayaktan oluşan nakliye araçlarımızla en uygun maliyetle taşımaktadır.Süreci doğru takip eden, profesyonel ekibimizle müsteri memnuniyeti ilkesini temel prensip olarak gören bir anlayışla, sizlere hizmet etmenin ve ilk tercih edilen firmalar arasında olmanın gururunu yaşamaktayız.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Tarafımızla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Bizimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.