İstanbul Erzincan nakliyeİstanbul’dan Erzincan merkezine ve ilçelerine; İstanbul Erzincan nakliye, Erzincan parça yük taşıma, tır, kırkayak, kamyon, kamyonet, araçlarımızdan oluşan geniş araç filomuz ile İstanbul Erzincan nakliye hizmetlerini vermekteyiz.

1993 yılından bugüne; uygun fiyat, sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışıyla, İstanbul ve civardaki şehirlerden, şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktayız.

Alanında uzman kadrosu ile her aşamada müşterilerin yanında yer alıyor, kaliteden ödün vermeden daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Kamyon, kamyonet, tır ve kırkayak araçlarımız her zaman bakımlı ve hizmete hazırdır. İstanbul Erzincan nakliye firmaları arasında lider bir firma olarak her geçen gün mutlu müşteri sayımızı arttırmaya devam ediyoruz. Mutlu müşteriler arasında yer almak ve 7/24 nakliye hizmeti almak için bizimle irtibata geçin.

Nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Erzincan şehirler arası taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İstanbul Erzincan Nakliye Detaylı Bilgi İçin

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, İstanbul Erzincan nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Koli, Çuval palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Erzincan ilçeleri 

Merkez, Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan, Üzümlü