erzurum Ambar1993 yılından bugüne İstanbul’dan Erzurum’un Merkez ve İlçelerine; İstanbul Erzurum ambar, Erzurum İstanbul ambar hizmetlerini vermekteyiz. Kendi öz malımız olan tır, kırkayak. Kamyon araçlarımızla en güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlarla yıllardır sizlere sunmaktayız.

Kuruluşundan bugüne; uygun maliyet, sigortalı hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, İstanbul ve civardaki şehirlerden, Erzurum istikametine şehirler arası ambar 7/24 hizmet vermekteyiz.

Erzurum şehirler arası Nakliye tecrübe gerektiren bir İştir. Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir İstanbul Erzurum nakliye ambar firmaları arasında yerini almıştır.

Alanında uzman kadrosu ile her aşamada müşterilerin yanında yer alıyor, kaliteden ödün vermeden daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Erzurum ambar nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Erzurum şehirler arası ambar fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yapıp, taşıma maliyetleriyle ilgili sizleri bilgilendirirler.

Erzurum Ambar Nakliye Fiyatları Bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini toanı
  • Taşıması yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Erzurum Nakliyat Ambarı

İstanbul Erzurum arası ambar hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. parsiyel yük yaparak nakliyat maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; Erzurum ambar firmamızın yapmış olduğu Erzurum parça yük veya Erzurum ambar hizmetiyle farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça eşyaları bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Erzurum’un ilçelerine; Aziziye, Aşkale, Çat, Hınıs, Horosan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Norman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye 7/24 hizmet verilmektedir.