istanbul erzurum nakliye firmalarıAltan Lojistik olarak İstanbul’dan Erzurum’un Merkezi ve İlçelerine; Erzurum nakliye, Erzurum nakliye ambarı, Erzurum parça yük nakliye, tır, kırkayak, kamyon, kamyonet büyük ve küçük araçlarımızdan oluşan filomuz ile İstanbul Erzurum nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Kurulduğumuz günden bugüne; sigortalı, uygun fiyat hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışıyla, İstanbul ve civardaki şehirlerden Erzurum nakliye hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Erzurum arası nakliye tecrübe gerektiren bir iştir. Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir İstanbul Erzurum nakliye firmaları arasında yerini almıştır.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, nakliye hizmeti veren birçok yerel nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de Altan Lojistik tarafından yapılmaktadır.

Erzurum şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Erzurum şehirler arası taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

 İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

                                    İstanbul Erzurum nakliye

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Palet, koli, Çuval, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Paça yük nakliyesi)

Tarafımızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Erzurum nakliye hizmeti verdiğimiz ilçeler; Erzurum merkez, Aşkale, Yakutiye, Aziziye, Uzundere, Tortum, Çat, Tekman, Hınıs, Şenkaya, Horasan, Pazaryolu, İspir, Pasinler, Karaçoban, Palandöken, Karayazı, Oltu, Narman farklı ilçeler için bizi arayınız.