001İstanbul’dan Erzurum’un merkezi ve tüm İlçelerine; İstanbul Erzurum arası nakliye, Erzurum nakliyat ambarı, Erzurum komple ve parça nakliye, olarak; Tır, Kırkayak, kamyon ve kamyonet gibi kendi öz malımız olan nakliye araçlarımızdan  oluşan filomuz ile İstanbul Erzurum nakliye hizmeti vermekteyiz.

Alanında uzman kadrosu ile her aşamada müşterilerin yanında yer alıyor, kaliteden ödün vermeden daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Erzurum Şehirler Arası Nakliyat  profosyonel bir ekip işidir.Şirketimiz tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir, İstanbul Erzurum nakliye firmaları arasında her zaman tercih sebebi olmaktadır.

1993 yılında kurulan şirketimiz hizmete başladığı günden beri; uygun fiyat , Sigortalı hızlı ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışıyla, İstanbul ve civardaki şehirlerden, Erzurum İstikametine şehirlerarası nakliye hizmeti götürmekteyiz.

                      İstanbul Erzurum Arası Parsiyel Nakliyat

İstanbul erzurum arası parsiyel nakliye hizmetimiz, siz  değerli müşterilerimize nakliye hakkında bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. parsiyel yük yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu Erzurum nakliye ambarı hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça eşyaları bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Erzurum Arası Nakliye Fiyatları Detaylı Bilgi

İstanbul Erzurum Şehirler Arası Nakliye Fiyatları; taşınacak ürünlerin tonajı ve ebatlarına göre belirlenmektedir.Kurum yetkililerimiz,  sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, en uygun nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Kurumumuzla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Koli, Çuval palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Erzurum İlçelerine: Aziziye, Aşkale, Çat, Hınıs, Horosan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Norman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye taşımacılık hizmeti vermektedir.