001

Nakliye şirketimiz 1993 Yılından bu güne İstanbul’dan Erzurum’un Merkez ve İlçelerine Erzurum şehirler arası nakliye Firmaları olarak,  şehirler arası komple ve  parsiyel nakliye, erzurum ambar,  Ağır Nakliye, Tır, Kırkayak, kamyon, kamyonet büyük ve küçük araçlarımızdan oluşan filomuz ile hizmet vermekteyiz.

İstanbul Erzurum Şehirler Arası Nakliye Tecrübe Gerektiren Bir İştir.Firmamız Tecrübeli Çalışanları İle Bu Konuda Güvenilir Erzurum şehirler arası Nakliye Firmaları Arasında Yerini Almıştır.

Kuruluşundan bugüne; uygun fiyat , hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, İstanbul ve civardaki şehirlerden, Erzurum şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz.

Erzurum şehirler arası parsiyel nakliye hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır parsiyel yük yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.

Erzurum şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Erzurum şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, tahmini taşıma maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

 İstanbul Erzurum Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

İletişim numaralarımız aracılığıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Yetkili birimimizle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda şıklar halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz.

  • İstemiş olduğunuz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Taşıması yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • Yükün fiziksel niteliği (Palet, koli, Çuval, makina, tekstil vb.)
  • Nakliyatı yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı  konusunda bilgisi
  • Taşınması yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, katı malzeme, gıda, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen zaman aralığı

Kurumumuzla iletişime geçip, yukarıda yazılı olan bilgileri firma yetkililerimize  ilettiğinizde,Erzurum nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgi verme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip  bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa,bizimle iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Erzurum’un ilçelerine; Aziziye, Aşkale, Çat, Hınıs, Horosan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Norman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye nakliye hizmeti verilmektedir.