İstanbul Giresun NakliyeKöklü bir aile şirketi olarak İstanbul Giresun nakliye , İstanbul merkez ve ilçelerinden Giresun merkez ve ilçelerine komple veya parça yük nakliye hizmeti sunmaktadır. İstanbul’dan Giresuna’a gidecek nakliyeler için ebn uygun fiyatlarla ekonomik çözümler üretiyor, sigortalı nakliye hizmeti vererek daima müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Tır, kırkayak, kamyon ve kamyonetlerden oluşan kendi şirketimize ait geniş araç filomuz, 7/24 parsiyel ve komple yük nakliyesi için hizmete hazırdır.

Farklı niteliklerde ve özelliklerde nakliye araçları ile İstanbul Giresun arasında parça yük taşıma ve komple yük taşımacılığı yapmaktayız.Zamanında ulaşım , sigortalı nakliye hizmeti ile birlikte kaliteli ve güvenilir nakliye hizmetleri yanında verdiğimiz için İstanbul Giresun nakliye firmaları arasında ilk tercih edilen firmalar arasında bulunmaktayız.

Taşınacak yükünüz komple bir aracı doldurmuyorsa Giresun ambarı parça yük taşımacılık hizmeti alarak çok daha ekonomik fiyatlarla yükünüzü yeni adresine taşıyabilirsiniz.

Fabrika ve üretici atölyeler için düzenli bir nakliye hizmeti almak önemlidir. İstanbul Giresun nakliye ihtiyacında en kısa sürede ve en hesaplı fiyatlarla uygun bir araç temin etmek istenir.Altan lojistik olarak günün her saati bizi arayabilir, istediğiniz ulaştırma ve taşımacılık hizmetini şirketimizden temin edebilirsiniz.

Komple yük nakliyesinde yükünüzün ağırlığına, hacim ve ebatlarına uygun araçlarımızla güvenilir ve sigortalı bir nakliye hizmetini yine en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz. Parsiyel yük taşımacılığı ile birden fazla müşterinin yükünü taşıyan firmamız, sizleri komple araç kiralama masrafından kurtarmaktadır. Komple taşımacılıkta ise uygun araç temini ücretsiz ekspertizle veya sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda yapılır.

İstanbul Giresun Nakliye Fiyatı Detaylı Bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, Sivas nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz.

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (palet, koli, çuval, makina, vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, Paletli, kimyasal malzeme, askılı ürün koli vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • İstediginiz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Firmamızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Giresun İlçeleri;ALUCRA, BULANCAK, ÇAMOLUK, ÇANAKÇI, DERELİ, DOĞANKENT, ESPİYE, EYNESİL, GÖRELE, GÜCE, KEŞAP, MERKEZ, PİRAZİZ, ŞEBİNKARAHİSAR, TİREBOLU, YAĞLIDERE nakliyat hizmeti vermekteyiz.