istanbul hatay nakliye

İstanbul Hatay Nakliye olarak,İstanbul’dan Hatay merkezine, ilçelerine, çevre illere ve Türkiye’nin tüm illeri ve ilçelerine araçlarımızla sevkiyat yapmaktayız. Komple ve parsiyel yük taşımacılığı yaparak bölgede önemli bir hizmeti yerine getiren firmamız, hizmet kalitemizle her zaman ilk tercihler arasında yer almaktadır

Ağır yük taşımacılığı, hurda değerinde malzeme taşımacılığı, presli pressiz makine ekipmanları, katı ya da ambalajlanmış sıvı maden taşımacılığı ve fuar malzemelerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde her iki şehir arasında nakliyesini sağlıyoruz.

İstanbul merkez veya ilçelerinden Hatay merkez veya ilçelerine taşınacak yükünüz varsa hemen bizi arayın İstanbul Hatay Nakliye firmaları arasında bir aile şirketi olan firmamız, hızlı ve sigortalı nakliye hizmetleri ile lider bir firmadır.

Firmamız, nakliye hizmetlerini kendi öz mal araçlarımız ile sunmaktayız. Araç portföyümüz  50 araç tır, kırkayak, kamyon ve 10 teker kamyonetten oluşmaktadır.

1993 yılından bugüne; uygun fiyat, sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışıyla, İstanbul ve civardaki şehirlerden, İstanbul İzmir şehirler  arası nakliye hizmeti vermekteyiz.

Firma yetkililerimiz, İstanbul Hatay şehirler arası taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, İstanbul İzmir nakliye Fiyatları ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İstanbul Hatay Nakliye Nakliye Fiyatı

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (koli, çuval, palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Nakliyat hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.