istanbul kastamonu nakliyeİstanbul Kastamonu nakliye olarak yaratıcı çözümlerle en hızlı ve en güvenli  hizmeti sunuyoruz. İstanbul merkez ve ilçelerinden Kastamonu merkez ve ilçelerine komple ve parça yük taşımacılığı yapıyoruz.

Tır, kamyon, kamyonet ve kırkayak başta olmak üzere, dorse, 10 Teker, isuzu, transit, pikap, panelvan ve transporter araçlardan oluşan  kendi öz malımız olan geniş bir araç filosuna sahip olan bir firma olarak zamanında ve güvenli ulaştırma yaparak siz müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir anlayışla, kurulduğumuz günden beri hizmet vermeye devam ediyoruz. Şoförlerimiz uzun yol şoförleri olup tecrübeli ve yollara hakim kişilerdir. Süreci takip eden profoesyonel ekibimiz, her çeşit yük taşımacılının inceliklerini bilen tecrübeli ve iletişim konusunda sıkıntı yaşamayacağınız bir ekiptir.

İstanbul Kastamonu ambarı ve nakliye firması olarak canlı hayvan, ağır makine, tekstil ürünleri, hurda malzeme, ofis ve üretim malzemeleri başta olmak üzere, fuar stand malzemeleri, ses ve ışık sistemleri, demonte monte mobilya ve daha birçok alanda nakliye hizmeti götürmekteyiz..

Profesyonellik isteyen ağır yük taşımacılığında tecrübeli ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve araç filomuzla tüm nakliye ihtiyaçlarınıza en etkili şekilde cevap veriyoruz. İstanbul Kastamonu nakliyat ile görüşerek sigortalı taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilir, en uygun  ekonomik fiyatlarla en hızlı ve en güvenli nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

Köklü bir aile şirketi olan firmamız,İstanbul Kastamonu parça yük taşıma ve komple yük taşımada her zaman ilk aranan firmadır.Araçlarımızın kendimize ait olmasından dolayı,   aracı veya komisyoncu firmalarla uğraşmanıza gerek kalmaz, sorunsuz bir nakliye hizmeti alırsınız.

İstanbul Kastamonu Nakliye Fiyatları

Ebat ve ağırlık sınırlamasına maruz kalmaksızın hasarsız ve sorunsuz bir nakliye hizmeti almak isteyen atölye, fabrika ve kurumsal firmalar bizi tercih etmektedirler. Her bir nakliye firmasının yerine getiremediği ağır yük taşımacılığında, donanımlı araç filosu, nakliyat ekipmanları ve alanında uzman kadrosu ile firmamız İstanbul Kastamonu nakliye firmaları arasında liderdir.

İstanbul Kastamonu nakliye fiyatı olarak rakiplerine göre maliyeti düşük fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Fiyat teklifi almak isterseniz, taşınmasını istediğiniz yükle ilgili bilgiye ihtiyacımız var. Bunlar; yükün tahmini ağırlığı, niteliği, ebatları ve hacmi, ambalaj şekli, nakliye cinsi ve nakliye için ihtiyacınız olan süredir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliyat fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

   • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajı
   • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
   • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
   • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet,makine vb.)
   • Taşıması yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
   • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
   • Nakliyat için tercih edilen süre aralığıFirmamızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, İstanbul Kastamonu nakliyat fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

    Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

    İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Kastamonu ilçelerine ; Abana, Cide, İnebolu, Tosya, Daday, Merkez İlçe, Pınarbaşı, Çatalzeytin, Küre, Taşköprü, Şenpazar, Devrekani, Doğanyurt, Azdavay, Ağlı, Araç, Bozkurt, Hanönü, İhsangazi ve Seydiler nakliye hizmeti verilmektedir