İstanbul Konya Nakliye Hizmeti

Altan Lojistik olarak; Türkiye’nin bir çok iline olduğu gibi, İstanbul konya nakliye hizmeti sunmaktayız.Rekabetin yüksek olduğu bu alanda, 1993 yılından bugüne, siz değerli müşterilerimizin de katkılarıyla, büyüyerek ve araç filomuzu genişleterek geldik, gelecekte de sizlerin desteğiyle bu alanda çalışmalarımızı sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Yaptığımız işlerde, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konuları en büyük önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Uzun yıllar bu sektörde var olmamız ve büyümeye devam etmemiz, bu prensiplerimize bağlılığımızın en büyük göstergesidir.

İstanbul Konya nakliyeFirma olarak, İstanbul ilinden diğer illere veya başta Konya iline komple yük ve parça yük nakliyesi yapmaktayız. Nakliyesini talep ettiğiniz ürünler, bir kamyonu veya tırı doldurmayacak miktarda dahi olsa, parsiyel yük olarak sevkiyatını gerçekleştirmekteyiz.

Nüfusun artışına bağlı olarak, başka illerden Konya şehrimize ve Konya’dan diğer illere nakliye taleplerinde de büyük talep artışı gözlemlenmektedir. Bu talebe bağlı olarak, firmamız, İstanbul çıkışlı olarak, Konya başta olmak üzere, bir çok büyük ile her gün veya en geç 2 günde bir sevkiyat yapma kararı almıştır.

İstanbul Konya Nakliye Ambarı

Firmamıza ait araçlar, düzenli olarak farklı şehirlere sefer düzenledikleri için, komisyonculuk yapan ve nakliye ambarı olarak faaliyet gösteren diğer firmalar da araçlarımıza taşınacak ürün yönlendirerek aracılık geliri elde etmektedirler.

Biz sevkiyatlarımızı kendi araçlarımızla yaptığımız için, maliyetlerimiz düşük olmakta ve diğer aracı firmalara göre daha avantajlı fiyatları müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Tarafımızla iletişime geçmeden önce, taşınmasının istediğiniz ürün veya eşyaların tahmini ebat ve/veya ağırlıklarını, açık kamyon kasasında gidebilecek bir ürün olup olmadığını ve diğer özel şartları not alıp bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, size daha hızlı ve net bilgiler verebilmemiz mümkün olacaktır. Bize belirteceğiniz detayların, nakliye fiyatını doğrudan eklediğini unutmayınız.

Talep ettiğiniz nakliye hizmeti ile ilgili daha detaylı bilgi ve nakliye fiyatı almak için, iletişim sayfasında yer alan iletişim numarası veya iletişim formu kanalıyla, bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul konya nakliye fiyatı, istanbul konya nakliye firmaları, İstanbul konya nakliye ambarı