İstanbul Lojistik FirmalarıTürkiye genelinde lojistik sektörü açısından liderliği, üstün hizmet kalite anlayışı içerisinde, saygınlığı, başarısı ile ün yapmış, yarattığı farklılıklar ile standart kalıplardan çıkarak kendi standartlarını sektöre uygulattıran, iş dünyası ve ülke ekonomisine katkısı olan uzmanlaşan bir firma olarak devam etmekteyiz.

Ulaştırma bakanlığının vermiş olduğu K ve Tio yetki belgesine sahip olan Firmamız şehir içi ve şehirler arası Nakliye ve Lojistik hizmetlerini, uzman ve konusunda deneyimli kadromuzla sürdürmekteyiz.

Altan Lojistik Dağıtım ve Nakliyat Ltd Şti; Veysel Altan önderliğinde 3 kardeşin ortak olduğu bir şirket olarak 19 mart 1993 yılında faaliyetlerine başlamış bir lojistik firmasıdır.

30 adet Tır, 23 adet Kamyon 14 adet kırkayak 15 adet kamyonetten oluşan 82 araçlık filomuzla siz müşterilerimize şehir içi ve şehirler arası lojistik hizmeti vermekteyiz.

29 yıllık sektör deneyimi ve güler yüzlü ekibimiz ile haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz.Kaliteli hizmetimizin yanı sıra sizlere ekonomik fiyatlar da sunmaktayız. 24 saat hizmet vermekteyiz. İstediğiniz saatte bizi arayabilirsiniz. Fiyat teklifi ve detaylı bilgi için hemen arayabilirsiniz.

İstanbul Lojistik Firmaları

Taşıdığımız yüklerin, alındığı noktadan gideceği noktaya kadar, güvenli bir şekilde taşınması en büyük önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak bir yaklaşımla hizmet vermeyi ilke edinmiş olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu kapsamda; nakliye aşamasında ürünleriniz tarafımızca sigortalı olarak taşınmaktadır.

Faaliyetlerimizin bir çok aşamasında, teknoloji kullanımı ve verimlilik ön planda olduğundan, kaliteli ve kapsamlı hizmetleri uygun maliyetlerle sunmak, rakiplerimize göre hep bir adım önde olmamızı sağlamaktadır.

Hedeflediğimiz vizyon çerçevesinde kurumsal alt yapıyı kurmak, tüm yönetim birimlerinin görev ve sorumluluklarını, eş zamanlı olarak yerine getirmelerini sağlayarak, hedeflere ulaştırmaktır.

Bir hizmet sektörü içerisinde olduğumuzu unutmadan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, çalışmalarımızı bu yönde hızlandırmak, bu bilinçle hareket etmek, bu faaliyetleri sürdürürken de kendi motivasyonumuzu sürekli yüksek tutmaktır.

Bu itibarlarla görevini tam yapan bir eleman olmanın yanında, mesleğini layıkıyla icra eden bir lojistik işletmecisi olacak şekilde kendini yetiştirmelidir.

Firmamız Altan Lojistik, yenilikçi yapısıyla sektörde güvenilen, tercih edilen Lojistik Firmaları arasındadır.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyatı yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, Koli, palet, makina, vb.)
  • Taşıması yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyatı yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz Taşıma türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliye)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliyat fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Lojistik hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul lojistik firmaları