001

1993 Yılından bu güne İstanbul Merkez ve ilçelerinden  İstanbul Malatya şehirlerarası nakliyat, Malatya nakliyat ambarı, malatya parsiyel nakliyat, Ağır nakliyat, Tır, Kamyon, Kamyonet, büyük ve küçük araçlarımızdan oluşan kendi  filomuz ile  Malatya nakliyat hizmetlerini  7/24 vermekteyiz.

Uzun yıllardır nakliye sektörde faaliyet göstermekteyiz. Bu süre içerisinde farklı eşya ve ürün kategorisinde bir çok ürün taşıdık. Bireysel işletmelerden kurumsal firmalara kadar, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin; nakliyat, ambar ve ürün depolama taleplerini gerçekleştirdik.

İstanbul Malatya arası nakliye tecrübe gerektiren bir iştir.Firmamız tecrübeli çalışanları ile İstanbul Malatya nakliyat firmaları arasında köklü bir aile şirketi olan firmamız, lider bir konumdadır.

Geçmişten günümüze geçen bu süre zarfında , edindiğimiz tecrübe ve memnun müşteri portföyümüzün de genişlemesiyle, yatırımlarımızı firmamıza yaparak daha çok müşteriye ulaşmayı sağladık.

Her geçen gün artan filomuz sayesinde yurtiçi bir çok farklı il ve ilçeye hizmet götürmeye başladık.

Malatya Şehirler arası nakliyat hizmetinde olduğu kadar, şehir içi nakliyat hizmetlerimizde de önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Yük ve eşyaların taşınacağı mesafe ne kadar uzun veya kısa olursa olsun, işimize ve siz müşterilerimize olan saygımız sebebiyle, kendi ürünlerimiz gibi özenle taşımaktayız.

Nakliyat ambarlarında; uzun yıllardır faaliyet gösteren tecrübeli firmaların yanında, sektöre yeni dahil olmuş ve tecrübesiz küçük ölçekli sınırlı sayıda araca sahip olan yer almaktadır. Bu noktada verilecek nakliyat hizmetinin kalitesi için en büyük ayırt edici unsur; firma ve bireysel müşterilerin; almış oldukları nakliyat hizmetinin kalitesine ilişkin verecekleri referanslardır.

Şirket yetkililerimiz, İstanbul Malatya nakliyat fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve kilo bilgisi doğrultusunda veya müşteri talebi doğrultusunda gerekli hesaplamaları yaparak, Malatya nakliyat fiyatları ile ilgili en uygun fiyatlama yapılarak sizleri bilgilendirebiliriz.

İstanbul Malatya Nakliye Detaylı Bilgi

İletişim numaralarımız aracılığıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Yetkili birimimizle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda şıklar halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz.

  • İstemiş olduğunuz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Taşıması yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • Yükün fiziksel niteliği (Palet, koli, Çuval, makina, tekstil vb.)
  • Nakliyatı yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı  konusunda bilgisi
  • Taşınması yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, katı malzeme, gıda, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen zaman aralığı

Kurumumuzla iletişime geçip, yukarıda yazılı olan bilgileri firma yetkililerimize  ilettiğinizde,Malatya nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgi verme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip  bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa,bizimle iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Malatya arası hizmet verdiğimiz ilçeler;Akçadağ, Arapkir,Arguvan, Darenda, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yazıhan

Acil ihtiyaçlarda, sevkiyatınız için günübirlik İSTANBUL Malatya– Malatya İSTANBUL  araçlarımız mevcuttur. Bilgilendirme kanallarımızla iletişime geçiniz.