istanbul manisa nakliyeIstanbul Manisa nakliye hizmetimiz, Manisa’ dan İstanbul il ve ilçelerine ve İstanbul’ dan Manisa il ve ilçelerine yapılan nakliye hizmetlerini kapsamaktadır. Faaliyetlerimiz kapsamında günlük Istanbul Manisa nakliye, Manisa nakliye ambarı, Manisa parsiyel yük taşıma, hizmetlerini kendi öz mal araçlarımız’dan oluşan tır, kamyon ile sunmaktayız.

Sanayi kentimiz Manisa’ da üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bir çoğunun nakliye ve dağıtım işlerinde, yıllardır firmamızı tercih etmekteler. Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, Istanbul Manisa nakliye firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi,  Manisa nakliye hizmeti veren birçok yerel Manisa nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Öncelikle yükünüzün hacmi ve ağırlığı hesaplanır, tarafınıza Manisa nakliye fiyatı konusunda bilgilendirme yapılır, fiyat teklifimizi onayınızı müteakip, nakliye aracımız, belirlenen tarihte yükleme yapılacak yere gönderilir. Yüklemenin yapılacağı yer; nakliyenizi yapacak aracın yanaşması için müsait değilse, kamyonetlerimizle yükünüz adresinizden alınır ve nakliyeyi yapacak büyük araca depomuzda aktarılır.

Istanbul Manisa Nakliye Detaylı Bilgi İçin

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (komple tır, kamyon nakliyesi veya Parsiyel yük nakliye)

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık on dördüncü şehri. 2016 TÜİK verilerine göre 1.396.945 kişi Manisa’da yaşamaktadır.[3] Anadolu Yarımadası’nın batısında, Ege Bölgesi’nin ortasında yer alır. Doğudan Uşak ve Kütahya, Güneyden Aydın ve Denizli, Kuzeyden Balıkesir ve Batıdan İzmir ile komşudur. 27°08’ ve 29°05’ doğu boylamları ile 38°04’ ve 39°58’ kuzey enlemleri arasında yer alır. 17 ilçesi bulunur. Toplam nüfus bakımından İzmir’den sonra Ege Bölgesinin 2. büyük ilidir. 2012 yılında çıkarılan 6360 sayılı kanun ile büyükşehir olmuştur.[1]. “Şehzadeler Şehri” olarak da adlandırılan yerleşim, mesir macunu, sultaniye üzümü ve Manisa Tarzanı ile tanınır. Antik çağda “Magnesia”, Roma İmparatorluğu döneminde tam ismiyle “Magnesia ad Sipylum” olarak anılmıştır. Şehir, Spil Dağının eteklerinde kurulmuştur. Gediz Nehrinin büyük bir bölümü il sınırları içerisinden geçmektedir.