İstanbul Mersin Nakliyeİstanbul Mersin nakliye için normal nakliye araçları ve ekipmanları yeterli değildir. Ağır nakliyenin taşınması zahmetli olup özen gerektirir. Tecrübeli bir kadro, donanımlı ve ağır nakliyeye uygun araç ve yine deneyimli şoförlerle verilen bir hizmettir.

İstanbul Mersin nakliye firmamız, komple ve parsiyel yük taşımacılığında istenen tüm özelliklere sahip bir firma olarak profesyonel Mersin nakliye hizmeti sunuyoruz.

Canlı hayvan, ağır makine ve ekipman, fuar ve stand malzemeleri, ışık ve ses sitemleri, presli pressiz hurda değerindeki ürünler, binek aracı ve kamyonet taşımacılığı başta olmak üzere her sektörde kişi ve kurumların ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. İstanbul Mersin nakliyat işi yapan firmamız, İstanbul merkez ve ilçelerinden Mersin merkez ve ilçelerine 7/24 nakliye hizmeti sunmaktadır.

Şehirlerarası nakliyede her aşamada müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, planlı bir organizasyonla yükünüzü zamanında ve güvenli bir şekilde verilen adrese ulaştırıyoruz.

İstanbul Mersin nakliyat firmaları arasında önde gelen firma olarak ekonomik fiyatları, tecrübeli kadrosu, hızlı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri ile kurumsal bir aile firmasıyız. İstanbul Mersin parça yük taşıma ve komple yük taşımada her çeşit ağır yük taşımacılığında bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yükünüz bir aracı doldurmuyorsa parsiyel yük taşıma hizmeti almanız çok daha az maliyetli olacaktır. Komple yük taşıma hizmetinde ise yükün hacim, ebat ve ağırlığına uygun araç tahsis edilmelidir. Türkiye’nin her yerine nakliye hizmeti götüren şoförlerimiz, yolları iyi tanıyan, kriz anında en doğru kararı alan ve hasarsız bir şekilde yükünüzü verilen adrese ulaştıran deneyimli şoförlerdir.

İstanbul Mersin Nakliye

İstanbul Mersin ambarı ve lojistik sektöründe 1993 yılından bu yana hizmet sunuyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirerek yenilikleri yakından takip ediyoruz. Amacımız daima sizlere en kaliteli Mersin nakliyat hizmetini sunmaktır.

İstanbul Mersin nakliye fiyatı olarak mesafeye göre değişen en uygun fiyatlarla hizmet sunarak her geçen gün müşteri sayımızı arttırıyoruz. Fiyat teklifi almak için yük bilgilerini telefonla veya iletişim menüsünden mesajla bize ulaştırabilirsiniz.

  • Nakliyatı yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Mersin Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Bizimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Mersin nakliyat, İstanbul Mersin nakliyat, Mersin Nakliye, Mersin Nakliyat, mersin Nakliye firmaları, istanbul mersin nakliye fiyatı