İstanbul Ordu Nakliye1993 yılından bugüne, İstanbul Ordu nakliye sektöründe faaliyet gösteren İstanbul merkezli Lojistik firmasıyız. İstanbul – Ordu arası Komple yük ve parsiyel nakliyenin yanında, Ordu’ dan güzergahımız üzerinde veya varış noktasında olan Türkiye’nin bir çok iline de, nakliye hizmeti vermekteyiz.

Ordu Şehirler arası nakliye tecrübe gerektiren bir iştir.Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir İstanbul ordu nakliye firmaları arasındaki yerini almıştır.

Firmamız kurulduğu günden bu güne; Sigortalı, hızlı, güvenilir, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışıyla, İstanbul ordu arası nakliye hizmeti vermektedir.

Ordu nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz, Ordu şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Neden Biz

28 yıldır İstanbul ordu nakliye hizmeti sunan firmamız öz mal araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz hızlı ve zamanında sevkiyatlarından dolayı nakliye hizmet verdiğimiz illerde lider bir kurum haline geldik.

İstanbul Ordu Parça yük Nakliye 

İstanbul ordu parça yük nakliye hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.Parça nakliye yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.

Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir bu gibi durumlarda nakliye firmamızın yapmış olduğu ordu parsiyel nakliye hizmeti ile farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça yükleri bir araya getirilerek nakliye gerçekleşmektedir. Ordu Nakliye

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste istiflenerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliyat fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla irtibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.