İstanbul Rize nakliyeLojistik sektörüne yaptığımız yatırımlar ve gerçekleştirdiğimiz hizmet kalitemiz ile İstanbul’da aranan firma haline gelmiş İstanbul Rize nakliye firması olarak hizmetlerimizi 7/24 gerçekleştirmekteyiz. Günlük rize istanbul istanbul rize araçlarımız mevcuttur.

Firmamız her koşulda müşterilerimizden gelen nakliye talebini gerektiği haliyle kapsamlı şekilde öncelikli olarak değerlendirmeye alıyoruz ve uzman ekibimiz eşliğinde doğru şekilde planlamasını yaparak nakliye taleplerine çözüm odaklı cevap veriyoruz. İlgili alanda bulunan nakliyeniz için Kamyon, Tır, Kamyonet, gerek parça yükleriniz için en uygun İstanbul rize nakliye fiyatı bizden alabilirsiniz.

İstanbul Rize nakliye firmaları arasında göstermiş olduğumuz başarının en büyük parçası Aile şirketi oluşumuzdur. Her yaptığımız nakliye sonrasında olumlu dönüşler bizi bu günlere getiren en büyük özelliktir.

İstanbul Rize Nakliyat

Nakliye aracımıza yüklenen yükleriniz sigortalı ve söz verdiğimiz tarihte yeni adresine ulaşmaktadır. Rize nakliye hizmetimiz ve diğer bir çok ile olan nakliyat hizmetimiz ile İstanbulda önerilen firmayız. Nakliyat hizmetimizden faydalanmak için bizimle telefon yada web sitemizde bulunan eposta adresimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı tercih eden değerli müşterilerimize şimdiden saygılarımızı sunarız.

iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Talep ettiğiniz taşıma türü ( Parsiyel yük, komple yük)
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Koli, Çuval palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Taşıması yapılcak olan ürünün tonajı

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’dan hizmet verdiğimiz Rize ilçeleri; Ardeşen, çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkan, Pazar