Firmamız 1993 yılından bugüne  köklü bir aile şirketi olarak lojistik sektöründe,  7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye  devam etmekteyiz.Her geçen gün kendi öz malımız olan araç  filomuzla,  edindiğimiz tecrübe ve memnun müşteri portföyümüzün de genişlemesiyle, yatırımlarımızı firmamıza yaparak daha çok müşteriye ulaşmayı sağladık. 

       Faaliyetlerimiz kapsamında; İstanbul şehir içi Nakliyat Firmaları , Tır, Kırkayak, Kamyon, Kamyonet gibi, büyük ve küçük araçlarımızla komple ve parsiyel yük taşımacılığı organizasyon hizmetlerini siz müşterilerimize sunmaktayız.Kaliteli ve güvenli taşımacılık konusunda ilk tercih edilen firmalar arasında olmanın gururunu yaşamaktayız.

       Bizim gibi; uzun yıllardır faaliyet gösteren tecrübeli firmaların yanında, sektöre yeni dahil olmuş ve tecrübesiz küçük ölçekli sınırlı sayıda araca sahip olan, aracı firmalarda  yer almaktadır. Bu noktada verilecek İstanbul şehir içi Nakliye Firmaları  hizmetinin kalitesi için en büyük ayırt edici unsur; firma ve bireysel müşterilerin; almış oldukları nakliyat hizmetinin kalitesine ilişkin verecekleri referanslardır.

       Kuruluşumuzdan bugüne kadar edindiğimiz tecrübeyle; nakliyat tanımı içerisine giren konularda firmamız İstanbul Şehiriçi  nakliyat firmaları ilk tercih edilen arasında yerini almıştır.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Detaylı Bilgi

Şirket yetkililerimiz, İstanbul şehir içi Nakliye Firmaları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ağırlık bilgisi doğrultusunda veya müşteri talebi doğrultusunda gerekli hesaplamaları yaparak, İstanbul şehir içi Nakliyat Firmaları fiyatları ile ilgili en uygun fiyatlama yapılarak sizleri bilgilendirebiliriz.

İletişim numaralarımız aracılığıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Yetkili birimimizle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda şıklar halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz.

  • İstemiş olduğunuz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Taşıması yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • Yükün fiziksel niteliği (Palet, koli, Çuval, makina, tekstil vb.)
  • Nakliyatı yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı  konusunda bilgisi
  • Taşınması yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, katı malzeme, gıda, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen zaman aralığı

Kurumumuzla iletişime geçip, yukarıda yazılı olan bilgileri firma yetkililerimize  ilettiğinizde,, İstanbul şehir içi Nakliyat Firmaları fiyatları ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgi verme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip  bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa,bizimle iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul İlçelerine; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine  nakliye hizmeti verilmektedir.