Firmamız geniş araç filosu ve tecrübeli kadrosuyla istanbul şehir içi nakliye firmaları arasında yerini almıştır. Nakliye hizmetlerimizde uygun fiyat garantisi ile sizlere kaliteli güvenilir sigortalı nakliye hizmeti sunuyuruz.

Şehir İçi nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, tahmini nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, İstanbul Şehir İçi nakliye hizmeti veren birçok yerel nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’da üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bazılarının nakliye ve dağıtım işlerinde, yıllardır firmamızı tercih etmekteler. Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, İstanbul Şehir içi Nakliye firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İstanbul Şehir İçi Nakliye Detaylı Bilgi İçin

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Bizimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: İstanbul Şehir İçi Nakliye, İstanbul Şehir İçi Nakliye Firmaları, İstanbul içi kamyon, İstanbul Şehir İçi nakliye fiyatları