1993 yılında kurulan ve her geçen gün kendini yenileyerek en iyi hizmeti sunmada lider olan firmamız, İstanbul Şehir içi nakliye olarak ekonomik fiyatlara sahiptir.

Bütçenizi zorlamadan hızlı ve güvenli bir nakliye hizmeti alabilir, komple veya paça yük taşımacılık hizmetinden sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz.Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz nakliyenin tüm aşamalarına hakim ve işini bilen alanında uzman bir ekiptir.

Şehir içi nakliye firması olarak yılların verdiği bilgi birikimi ile en kaliteli hizmeti en güvenli ve en hızlı şekilde veren firmamız, sektörde ilk tercihler arasında yer alan kurumsal bir aile şirketidir. Taşıma hizmetini en ekonomik fiyatlarla almak için bizi arayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı

  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (koli, palet, çuval vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, Paletli, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; Tır, Kırkayak, 10 Teker, kamyon, kamyonet, pikap, panelvan ve transporter dan oluşan geniş araç filosu ile komple ve parça yük nakliye hizmetinizde yanınızdadır.

İstanbul Şehir içi Nakliye

Binek aracı, canlı hayvan, ağır makine, ofis ve üretim bölmeleri, hurda malzeme, katı veya ambalajlı sıvı madeni ürünler, fuar standı, malzeme ve ekipmanları ve monte demonte mobilya taşımacılığı başta olmak üzere birçok kategoride hizmet sunuyoruz.

İstanbul şehiriçi nakliye firması olarak top, rolik ve ambalajlı tekstil ürünleri yanında konser ve organizasyon ses ve ışık sistemleri, inşaat malzeme ve ekipmanları da hizmet verdiğimiz alanlardır.

Komisyoncu nakliye firmaları ile yaşadığınız sorunları yaşamadan sorunsuz, hızlı ve sigortalı bir Şehir içi nakliye hizmeti için doğru adrestesiniz. Tecrübeli kadrosu, deneyimli şoförleri, son teknoloji araç filosu ve hesaplı fiyatları ile firmamız sektörün önde gelen nakliye firmasıyız.

İster tek seferlik ister periyodik olarak olsun, İstanbul merkez’ de yük taşımacılığına ihtiyacınız varsa, İstanbul şehir içi nakliye firmaları arasında kaliteli hizmetleri ile daima önde olan firmamız aradığınız adrestir.