Altan Lojistik olarak,  kendimize ait araç filomuzda  bulunan;  Tır, kırkayak, kamyon ve kamyonetten oluşan geniş araç yelpazemizle İstanbul’dan günün her saatinde şehirler arası nakliyat hizmetini vermekteyiz.

Köklü bir aile şirketi olarak yapmış olduğumuz nakliyat hizmetinin kalitesi, İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti veren bölgenin yerel İstanbul nakliyat firması ve nakliyat komisyoncuları tarafından da tanınmaktadır.Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Taşınacak malzemelerin teslim  alındığı noktadan, teslim edileceği noktaya kadar güvenli bir şekilde taşınması vazgeçilmez temel önceliğimizdir.Bir nakliye kuruluşu olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak bir yaklaşımla hizmet en öncelikli ilkemizdir. Bu kapsamda, tarafımızca nakliyatı yapılan tüm ürünleriniz sigortalı olarak nakliyesi yapılmaktadır.

İstanbul’da üretici konumundaki atölye ve kurumsal fabrikaların büyük bir kısmı nakliyat ve dağıtım işlerinde , uzun yıllardır firmamızı tercih etmektedirler.Müşteri memnuniyetiyle oluşan referanslarıyla , İstanbul şehirler arası nakliyat firmaları arasında her zaman ilk tercih edilen lojistik şirketi olarak,  haklı gururunu yaşıyoruz.

Ulaşmasını istediğiniz ürün sevkiyatınızla ilgili yetkili personellerimizle  iletişime geçtiğinizde, konusundaki uzman ekibimiz, yükle ilgili bize vereceğinizİstanbul şehirler arası nakliyat bilgiler doğrultusunda İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatını hesaplayarak sizlere geri dönüş sağlanmaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Bizimle iletişime geçmeden önce, nakliyesi yapılacak yük ile ilgili ön bilgileri hazırlamış olursanız sizlere bu konuda daha net ve hızlı geri dönüş yapılacağını bilmenizi isteriz.

  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen zaman aralığı
  • Taşıması yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün fiziksel ölçüleri
  • Yükün fiziksel niteliği (palet,koli, çuval,  makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Yükün teslim alınacağı ve teslim edileceği lokasyon bilgileri

Kurumumuz iletişim numaralarıyla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri ilgili kişilere ilettiğinizde, nakliyat fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliyat hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

Nakliyesini istediğiniz yük için komple bir araç mı(Komple Yük) yoksa büyük kapasiteli bir araçta belirli bir alan mı (Parsiyel Yük) tercih ediyorsunuz?

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında taşımacılıkla ilgili başka sorularınız olursa, tarafımızla irtibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi verebiliriz.